NAD M 17 V2i

Nový špičkový AV 11.1 Dolby Atmos 4K UHD zvukový procesor pro domácí kino s předzesilovačem a vestavěným BluOS síťovým přehrávačem a podporou Apple Airplay 2.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: NAD Electronics
222 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky

Modulární technologie MDC umožňuje přidávat a měnit zvukové a video moduly a zajistit tak kompatibilitu přístroje i s budoucími formáty. Plná výbava s podporou nejnovějších zvukových formátů Dolby Atmos a DTS HD Master Audio a přesným video zpracováním pro ten nejlepší zážitek z filmů a hudby. Snadné ovládání a nastavovaní pomocí velkého dotykového displeje.

Špičková kalibrace Dirac Live změří pomocí přibaleného kalibrovaného mikrofonu akustické parametry místnosti a pomocí aplikace Dirac Live for NAD upraví zvukový profil přístroje tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího zvuku. Přesné zpracování videa v rozlišení K UHD.

Vestavěný síťový přehrávač multiroom systému BluOS (internetová rádia, možnost hraní z NAS, Tidal, Spotify a další, připojení přes wifi nebo pevný ethernet, rozlišení až 24/192). Podpora Apple Airplay 2. Možnost zónového provozu (až 4 zóny). Možnost začlenění do řídicích systémů (např. Control4, Crestron aj.).

Frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, celkové harmonické zkreslení < 0,005 %, odstup signál/šum > 90 dB.

Vstupy: 5x HDMI (4K UHD/60p/4:4:4/HDCP 2.2), 2 x komponentní video RCA , 3 x kompozitní video RCA, 2 x koaxiální digitální, 2 x optický digitální, 7 x linkový stereo RCA, trigger in, IR in, LAN pro BluOS streamer, RS-232.

Výstupy: 2 x HDMI (1 x HDCP 2.2 s CEC, 1 x HDCP 1.4), 1 x komponentní video RCA, 2 x kompozitní video RCA, 8 x symetrický linkový XLR + 4 x symetrický linkový mini XLR (11.1), 9 x linkový RCA (7.2), 3 x linkový stereo pro zóny 2, 3 a 4, 3 x trigger out, 4 x IR outspotřeba v pohotovostním režimu < 0,5W

Rozměry 435 x 156 x 386 mm, hmotnost 10,9 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu