Sony SA-RS5 Přídavné bezdrátové zadní reproduktory

Přídavné bezdrátové zadní reproduktory SA-RS5 značky Sony s celkovým výkonem 180 W a vestavěnou baterií.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
19 990 Kč
Kategorie: WiFi Reproduktory
Záruka: 2 roky

Užijte si na svém soundbaru 360° prostorový zvuk

Reproduktory SA-RS5 spolupracují s nejnovějšími kompatibilními soundbary, které využívají reproduktory nasměrované nahoru a subwoofery se širokým nasměrováním pro technologii 360 Spatial Sound Mapping, čímž vytvářejí několik virtuálních reproduktorů po celé místnosti. Když jste ze všech stran obklopeni několika virtuálními reproduktory v optimalizovaném zvukovém poli, uslyšíte každý zvuk s neuvěřitelnou intenzitou. Jako byste se i s obývacím pokojem ocitli přímo ve filmu.

Uslyšíte veškerou akci

Naše reproduktory využívají nejnovější zvukové technologie tak, aby poskytly optimální kvalitu zvuku a široký rozsah nutný pro technologii 360 Spatial Sound Mapping. 

Co se nachází v reproduktoru

1 – Reproduktor nasměrovaný nahoru
2 – Měkký kopulovitý výškový reproduktor
3 – Subwoofer se širokým nasměrováním
4 – Dvojité pasivní zářiče

Strhující zvuk s reproduktory nasměrovanými nahoru

Reproduktory nasměrované nahoru odráží zvuk od stropu, čímž vytváří ještě více pohlcující prostorový zvuk.

Oficiální stránky výrobce: Sony SA-RS5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu