Accuphase P-7300

Nejvyšší model koncového stereo zesilovač Accuphase ve třídě A/B o výkonu 250W (4Ω).

Na objednávku
Značka: Accuphase
514 900 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 2x500W/2Ω, 2x250W/4Ω, 2x125W/8Ω
Třída zesilovače: A/B
Damping factor: 1000
S/N (odstup signál/šum): 131 dB
Frekvenční rozsah: 20- 20.000Hz
Rozměry zesilovače š v h: 465/238/515 mm
Hmotnost zesilovače: 48,6 kg

V nově přepracovaném šasi přístroje o celkové váze 48,6kg se nachází masivní toroidní transformátor o samotné váze téměř 15kg s dvěma filtračními kondenzátory kapacitě 56,000uF jež mají odolnou proti vibrační konstrukci. Tím je schopný zesilovač poskytovat dostatek energie i při extrémně nízké impedanci zátěže 1 ohm, kdy je schopný dodat neuvěřitelný výkon 800W. Díky značně zdokonalenoé obvodové technologii MCS+ (Multiple Circuit Summing-up) což má za následek výrazně nižší šum a zkreslení. Oficiální garantovanou hodnotu damping faktoru u P-7300 je 1000 (Accuphase uvádí že ve skutečnosti je to více než 2000!) což uživatelům zaručuje připojit bezstarostně i ty „nejhladovější“ reproduktory, které je možné zapojit v klasickém, bi-wire nebo v můstkovém režimu pomocí masivních terminálů. Režim zapojení a druh signálu včetně klasických VU metrů lze přehledně sledovat na předním panelu. 

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase P-7300

Accuphase P-7300 Unboxing

Accuphase P-7300 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení