EMOTIVA BASX A7

Emotiva BasX A7 je koncový 7-kanálový zesilovač pracující ve třídě A/B o výkonu 7 x 125 W / 4Ω.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Emotiva
23 900 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Koncový 7-kanálový
Výkon zesilovače: 7 x 90 W / 8 Ω, 7 x 125 W / 4 Ω
Frekvenční rozsah: 10 Hz až 80 kHz + 0 / -1,8 dB
S/N (odstup signál/šum): > 115 dB
Damping factor (8 Ohm zátěž): > 500
Rozměr zesilovače: 54,6 x 20,3 x 53,34 cm
Hmotnost zesilovače: 13,6 kg

Emotiva BasX A7

BasX A7 je sedmikanálový výkonový zesilovač, který přenáší 90 W / kanál do 8 Ohmů a 125 W / kanál do 4 Ohmů, se jmenovitým THD + N z <0,02% a poměrem S / N váženým A 115 dB. BasX A7 je vybaven výkonným lineárním napájecím zdrojem, vysoce kvalitním zesílením třídy A / B, transparentní ochranou proti poruchám a trigger vstupem a výstupem. Vysoce kvalitní asymetrické RCA vstupy umožňují použití BasX A7 s téměř jakýmkoliv předzesilovačem nebo procesorem a pětipásmovými reproduktorovými terminály s banana plugs, spade lugs nebo holými vodiči. Kombinace těchto funkcí umožňuje BasX A7 poskytovat skutečný audiofilní výkon a kvalitu zvuku za neuvěřitelně dostupnou cenu.

BasX A7 je ideální zesilovač, který slouží jako základ skvěle znějícího stereofonního systému, pro napájení předních hlavních reproduktorů systému 5.1 prostorového zvuku nebo pro upgrade zesilovače vašeho oblíbeného přijímače prostorového zvuku.

Proč je BasX tak speciální?

Jako přední výrobce domácího audio zařízení jsme si všimli, že mnoho lidí stále nemá ve svém životě kvalitní zvuk. Někteří lidé nemají rozpočet na nákup komplexního vybavení, zatímco jiní nemají čas trávit snahou zjistit, jak je používat, a to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli naše nové produkty Emotiva BasX. Naše komponenty BasX spojují vynikající kvalitu zvuku, pečlivě vybranou sadu skutečně užitečných a snadno použitelných funkcí, skvělý výkon a jednoduchý, ale elegantní design.

Výsledné komponenty nabízejí kombinaci, kterou nemůžete najít nikde jinde - skvělý zvuk, snadné použití a skvělou cenu. Všechny komponenty nové řady BasX jsou cenově dostupné v dosahu každého milovníka hudby. Nemusíte být bohatí, abyste si je mohli dovolit, a nemusíte být inženýrem, abyste zjistili, jak je používat. Jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mnoho let spolehlivého a bezproblémového servisu a budou vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji nebo ve vašem zařízení.

Kompletní hudební systém nebo systém domácího kina, který vám poskytne skutečný zážitek z poslechu a filmu, můžete vybudovat z našich BasX komponentů. Zkuste přidat jeden nebo dva BasX komponenty do vašeho současného systému. Cesta ke skvělému zvuku nemusí být dlouhá a strnitá.

Oficiální stránky výrobce: EMOTIVA BASX A7

EMOTIVA BASX A7 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Image result for emotiva logo png   Americká značka Emotiva ve svojí poměrně krátké historii stihla získat pozornost těch, kteří chtějí "hodně muziky za málo peněz". Firma se nebojí ani domácího kina a v jejím katalogu najdete kompletní řešení pro dvou i multikanálové audio zážitky. Za návrhem produktů stojí několik lidí se zkušenostmi z vývoje pro opravdu zvučná a tradiční jména amerického high-endu. 
 
Ačkoliv se jeden čas zdálo, že systémy domácího kina po boomu před 20 lety zase poněkud ztratily na důležitosti, poslední léta se profiluje skupina lidí, kteří si chtějí dopřávat plnohodnotné vícekanálové kino zážitky nejen ve velkých kinosálech, ale i v pohodlí domova. Sehnat nicméně adekvátní výbavu, která nestojí stovky tisíc až několik milionů není úplně nejjednodušší - buď jsou totiž k dispozici vlastně poměrně levné A/V receivery nebo ultimativní řešení s oněmi astronomickými cenovkami. Do poměrně prázdné sféry mezi nimi se nyní trefuje na cenovou výhodnost orientovaná Emotiva z Franklinu ve státě Tennessee.
Zpět do obchodu