McIntosh MC830

- 300 wattů na 8 ohmů
- 480 wattů na 4 ohmy
- Power Guard, Sentry Monitor, Monogramované chladiče, Solid Cinch reproduktorové spojky

Na objednávku
Značka: McIntosh
145 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky

McIntosh MC830 Amplifier, C8 Preamplifier and MCD85 SACD/CD Player

Dvojice zesilovačů MC830 s odpovídajícím předzesilovačem C8, SACD/CD přehrávačem MCD85 a reproduktory XR100. Všechny jednotky se prodávají samostatně.

MC830 je 1kanálový polovodičový zesilovač s průmyslovým designem s otevřeným šasi podobným našemu oblíbenému vakuovému zesilovači MC275 a integrovaným zesilovačům MA252 a MA352. Dvojice MC830 v kombinaci s předzesilovačem (jako je odpovídající vakuový předzesilovač C8 ), zdrojovými komponenty, jako je gramofon, přehrávač CD (viz odpovídající přehrávač SACD/CD MCD85 ) nebo přehrávač streamované hudby a pár reproduktorů, může poskytnout skutečný domácí zvukový zážitek.

S podobným půdorysem jako náš integrovaný zesilovač MA252 je MC830 design s přímým vázaným výstupem, který je dimenzován na 300 wattů při 8 ohmech nebo 480 wattů při 4 ohmech. Rychle reagující wattmetr Dual Scale poskytuje přesné odečítání výstupního výkonu pro obě impedance reproduktorů. Naše chladiče Monogrammed Heatsinks™ přidávají vizuální přitažlivost a udrží MC830 v chladu pro optimální výkon. K dispozici je symetrický i nesymetrický vstup pro připojení ke zbytku vašeho domácího hudebního systému.

McIntosh MC830 Amplifier
McIntosh MC830 Amplifier

Pro ochranu vašich reproduktorů a celého systému obsahuje MC830 dvě naše základní technologie domácího zvuku. Naše patentovaná technologie Power Guard® monitoruje výstupní signál zesilovače a chrání vaše reproduktory před přebuzením; v případě potřeby provede mikroúpravy vstupního signálu v reálném čase, aby se zabránilo oříznutí, které by mohlo poškodit vaše reproduktory. Další úrovní ochrany je Sentry Monitor™, náš bezpojistkový ochranný obvod proti zkratu, který odpojí výstupní stupeň MC830 dříve, než proud překročí bezpečnou provozní úroveň, a poté se automaticky resetuje, když se provozní podmínky vrátí do normálu.

Naše patentované vázací sloupky reproduktorů Solid Cinch™ snadno zajistí vaše kabely reproduktorů, aby se zabránilo jejich uvolnění a případnému zkratu. Vázací sloupky jsou pozlacené, aby se zabránilo korozi a zajistilo se odesílání kvalitního zvukového signálu do vašich reproduktorů. Porty Power Control umožňují snadné zapínání a vypínání systému odesíláním signálů zapnutí/vypnutí do dalších připojených komponent McIntosh. Uživatelem volitelná funkce automatického vypnutí vypne MC830 po 30 minutách, pokud není přijímán žádný zvukový signál.

McIntosh MC830 Amplifier
Na každé straně šasi je připevněn jmenovka z tlakově litého hliníku a přední, horní a zadní část šasi je vyleštěna do zrcadlového lesku. MC830 se vyznačuje černým skleněným předním panelem se stříbrným lemováním, modrým wattmetrem, podsvíceným logem a ovládacími knoflíky. Další informace vám poskytne místní prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MC830

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení