Expert Pro

 

Expert Pro

Ultimátní audiofilský all-in-one systém

Expert Pro je nejpokročilejší digitální audiofilní systém na světě. Je navržen tak, aby nahradil tradiční Hi-Fi systémy. Expert Pro přináší všechny základní prvky přehrávání - předzesilovač, zesilovač, DAC, streamer, phono stage - v jediné a ultrakompaktní jednotce. Přehodnocením reprodukce zvuku ve všech možných směrech dnešní moderní doby se inženýrům Devialet podařilo dosáhnout nejlepšího výkonu, jaký byl kdy měřen, při všech úrovních výkonu.

Expert Pro
Expert Pro

Vylepšujte dle potřeby!

Expert Pro můžete mít buď solo, dual-mono, a nebo můžete poskládat až 8 Expert Pro v rámci multi-amp a škalovat Váš systém dle individuálních potřeb.

Deset let výzkumu a vývoje, 160+ patentů a 90 ocenění. Expert Pro zůstává kritiky nejuznávanějším audio systémem všech dob.

Technologie SAM®

Umožňuje u Expert Pro produkovat signál, který se ideálně hodí k vašemu přesnému modelu reproduktoru a to díky pokročilému matematickému modelování jejich akustické architektury určené SAM Lab. Díky dokonalému časovému vyrovnání a většímu rozšíření v nízkých frekvencích je zvuková scéna vynikající. Revoluční technologie SAM® zajišťuje, že z reproduktorů dostanete to nejlepší a zároveň poskytuje trvalou ochranu před přetížením. 800+ modelů reproduktorů je nyní připraveno na SAM a ty Vaše určitě patří mezi ně!

Expert Pro
Expert Pro

Výborná konektivita

Zapomeňte na pojem, že něco nejde - díky Expert Pro se vám otevírají brány k poslechu z různých zdrojů hudby.

POČÍTAČ

CD PŘEHRÁVAČ

GRAMOFON

TV

CHYTRÝ TELEFON

TABLET

AIRPLAY

SPOTIFY

UPNP

ROON READY

A DALŠÍ ...

 

Cena

131900392900
1131900392900
4 položek celkem
Zpět do obchodu