Gold Note PH-10

  • MM/MC gramofónový předzesilovač se 2 vstupy RCA, výstupy RCA a XLR, 6 křivkami EQ a nastavitelnou zátěží/zesílením.
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Gold Note
42 390 Kč
Kategorie: Gramofonové předzesilovače
Záruka: 2 roky
PH 10 B
Novinka
PH-10
DOKONALÝ GRAMOFONOVÝ PŘEDZESILOVAČ

MIMOŘÁDNÝ GRAMOFONOVÝ PŘEDZESILOVAČ

PH-10 je mimořádně univerzální gramofonový předzesilovač, který nabízí jedinečné funkce, včetně nastavení EQ CURVES, LOAD a GAIN: plně analogový design, navržený výhradně z těch nejlepších komponentů pro co nejpřirozenější ztvárnění hudební události.
Pro ovládání modelu PH-10 jsme vyvinuli uživatelsky přívětivý ovladač Single Knob Control (SKC). V kombinaci s barevným displejem umožňuje tento otočný ovladač rychlé nastavení jakékoli funkce v reálném čase během přehrávání hudby.
PH-10 umožňuje zvolit pro každou nahrávku nejvhodnější křivku ekvalizéru: RIAA, DECCA LONDON nebo AMERICAN COLUMBIA, a veškerý výběr se přehledně zobrazí na displeji.
Každou křivku lze "vylepšit" naší vlastní technologií inspirovanou řezacím soustruhem Neumann pro dosažení vynikající dynamiky a muzikálnosti.

DOKONALÉ SLADĚNÍ KAZET

9 různých možností LOAD [10Ω, 22Ω, 47Ω, 100Ω, 220Ω, 470Ω, 1000Ω, 22kΩ, 47kΩ] a 4 různé volitelné možnosti GAIN [0dB, ± 3dB, +6dB] vám umožní přesně nastavit předzesilovač tak, abyste dosáhli nejlepšího zvukového zážitku s jakýmikoliv MM a MC přenoskami.

PŘIPOJENÍ DVOU SAMOSTATNÝCH RAMÉNEK

Díky jeho dvěma samostatným vstupům RCA lze k PH-10 připojit dvě různá raménka, každé s nezávisle nastavitelným nastavením uloženým do paměti, a to i když je přístroj vypnutý, což zaručuje flexibilitu a působivou uživatelskou přívětivost.

PH-10 V NEJLEPŠÍ FORMĚ

Abychom maximalizovali výkon PH-10, vyvinuli jsme také PSU-10, speciální externí superindukční napájecí zdroj, který umožňuje gramofonovému předzesilovači dosáhnout jeho plného potenciálu a dosáhnout ještě vyššího stupně hudebního realismu, lepší dynamiky a větší trojrozměrnosti zvuku.

Oficiální stránky výrobce: Gold Note PH-10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Elegantní design, inovativní technologie a krásné materiály jsou klíčové hodnoty, na kterých si tato Italská značka zakládá. Živý realismus, přesné zobrazování, přesné oddělení nástrojů, rychlost, čistotadetailů - to jsou vlastnosti, na které se značka zaměřuje. Jejich cílem je představit dokonalou reprodukci hudební události, která zní co nejpřirozeněji. Hudebnost vychází z rovnováhy, zvuku, který není ani zcela analytický, ani sentimentální. Výsledkem této vkusné kombinace je to, čemu se říká typicky Italský zvuk.

Zpět do obchodu