NAD M23

Dvoukanálový koncový zesilovač NAD M23 doplňuje řadu Masters. Nabízí se tedy např. k doplnění již tak skvělým All in One zesilovačům NAD M10V2 nebo M33 a dosáhnout tak high-endového zvuku.

 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: NAD Electronics
107 990 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 2 roky
Typ zesilovače: Koncový stereo
Třída zesilovače: Class D
Výkon zesilovače: 200W 8 Ω, 380W 4 Ω
Frekvenční rozsah: ±0.06dB (20-20kHz)
Damping factor: >800
S/N (odstup signál/šum): >127 dB
Rozměry zesilovače: 435 x 133 x 396 mm
Hmotnost zesilovače: 9.7 kg

Výkonový HybridDigital zesilovač NAD M23 ze série Masters, který kombinuje nepřekonatelný výkon s téměř nulovým zkreslením v jednom stylovém a nadčasovém těle. Díky špičkové technologii zesílení Purifi Audio Eigentakt™ si užijete průzračně čistou reprodukci zvuku s důrazem i na ty nejmenší detaily. Velká výkonová rezerva v podobě nepřetržitých 200 W při 8 ohmech až po ohromujících 700 W v můstkovém režimu znamená, že M23 si s lehkostí poradí i s těmi nejnáročnějšími reproduktory. V kombinaci s dalším Eigentakt™ zesilovačem, jakým je např. streamovací BluOS zesilovač NAD M33, lze dosáhnout nekompromisního výkonu na úrovni 2 x 700 W při trvalém zatížení. M23 představuje zcela novou třídu prémiového výkonového zesilovače, který rozezní vaši reprosoustavu dynamickým, ale zato klinicky precizním zvukem. 

NOVÝ VRCHOL SÍLY, VÝKONU A HODNOTY

HybridDigital stereo výkonový zesilovač NAD Masters M23 používá zesilovací technologii Eigentakt™, výjimečnou inovaci, která virtuálně eliminuje harmonické a intermodulační zkreslení a dodává širokou a plochou frekvenční odezvu bez ohledu na připojené reprosoustavy. Výsledkem je transparentní a detailní zvuk s přesným stereo imagingem ve všech úrovních hlasitosti a se všemi žánry hudby včetně komplexních hudebních pasáží. S trvalým výkonem 2 x 200 W do 8 ohmů a 2 x 380 W do 4 ohmů je M23 skvělým partnerem pro jakékolli reprosoustavy.

NOVÝ, ČISTŠÍ ZVUK

V návaznosti na dlouhou tradici společnosti NAD v hledání a vývoji špičkových zesilovacích technologií používá stereo výkonový zesilovač M23 zesilovací moduly Eigentakt™ třídy D, vyráběné firmou NAD v licenci společnosti Purifi. Harmonické a inteermodulační zkreslení je téměř neměřitelné v celém frekvenčním pásmu a všech výstupních úrovních. Šum je neslyšitelný, což umožňuje dosáhnout akustické tmy v pozadí a výjiměčných mikro detailů zvuku. Výstupní impedance je extrémně nízká, což znamená ocelově pevnou kontrolu jakékoli reproduktorové zátěže. Úžasně výkonný a transparentní NAD M23 může dodávat 2 x 260 W dynamického výkonu do 8 ohmů a 2 x 520 W do 4 ohmů.

TŘÍDA SAMA PRO SEBE

Ideální zesilovač kombinuje mizivě nízké zkreslení, ultra vysoký činitel tlumení a pevnou stabilitu s jakýmikoli reprosoustavami. Existuje mnoho zesilovačů, které vynikají v jedné nebo dvou z těchto oblastí, ale pohoří v jiných. Převratná technologie Purifi Eigentakt™ a prověřené spínané napájecí zdroje NAD umožňují M23 excelovat ve všech těchto oblastech - bez vysoké hmotnosti a nákladů starších lineárních napájecích zdrojů a výstupních zesilovačů třídy AB, používaných v tradičních zesilovačích. Ve všech těchto oblastech signifikantně předčí Eigentakt™ předchozí implementace zesilovačů třídy D.

FLEXIBILITA

Stereo výkonový zesilovač NAD Masters M23 lze snadno integrovat do high-end sestav díky vybavení nesymetrickými RCA a symetrickými XLR vstupy s funkcí autodetekce signálu, třístupňovému nastavení zisku a vstupu pro 12 V trigger. M23 může pracovat také v můstkovém režimu, kdy dodává 700 W trvalého výkonu do 8 ohmů. Dva zesilovače M23 v můstkovém režimu lze spárovat dohromady nebo lze M23 zkombinovat s oceňovaným BluOS streamovacím zesilovačem NAD Masters M33, přepnutým do můstkového režimu, čímž vznikne špičková sestava s trvalým výkonem 2 x 700 W.

PRAKTICKÁ ELEGANCE

Elegantní skříň z kovové slitiny potvrzuje kvalitu konstrukce stereo výkonového zesilovače M23, pro kterou je řada NAD Masters známá. Rigidní panely a magnetické odhmotňovací hroty poskytují skálopevný základ vícevrstvým obvodům a složité vnitřní konstrukci. Zesilovač je tak nejen vzrušující pro uši, ale je také pastvou pro oči. Unikátní kombinací vlastností, výkonu a hodnoty nasazuje NAD M23 novou laťku v kategorii stereo výkonových zesilovačů

Klíčové vlastnosti zesilovače:

  • HybridDigital technologie zesílení Purifi Eigentakt™
  • trvalý výkon: 2 x 200 W do 8 ohmů, 2 x 380 W do 4 ohmů
  • dynamický výkon: 2 x 260 W do 8 ohmů, 2 x 520 W do 4 ohmů
  • možnost zapojení do můstku: 1 x 700 W do 8 ohmů
  • virtuálně neměřitelný šum, harmonické a intermodulační zkreslení
  • široká a plochá frekvenční odezva při jakémkoli zatížení reproduktoru
  • symetrické (XLR) a nesymetrické (RCA) vstupy s automatickým buzením

 

 

 Oficiální stránky výrobce: NAD M23

NAD M23 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu