King

 

King

Perfektně akusticky upravená místnost je vhodná pro poslech menších sloupových tak i regálových reproduktorů. Tuto oblíbenou místnost také využíváme pro fanoušky multikanálového zvuku v audiofilní kvalitě nebo pro filmové nadšence domácího kina. K domácímu kinu patří velký zobrazovač v našem případě to je moderní designový Samsung TV Frame, kterou do budoucna nahradí Samsung projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností.

King

Příběh místnosti

7.1 systém pohání jeden z nejmodernějších a nejlépe hodnocených AV Reciverů NAD T778, nebo špičkový AV Reciver Anthem MRX 1120. K nim jsou připojeny sloupové reproduktory Golden Ear . O přední mohutný úder se starají poloaktivní „sloupy“ Triton One Tower, centrální reproduktor samozřejmě od stejného výrobce je použit Super Center XL. Zadní suround reproduktory jsou použity sloupky Triton Five respektive Triton Seven. Na tomto špičkovém „setapu“ si lze užít nejen zmíněný multikanálové nahrávky ale díky perfektním AV reciveru i velice slušný stereo zvuk! To vše je podpořené mohutnými a hlavně přesnými basy díky subwooferu REL HT 1205. O kvalitní čistý proud a bezchybný chod se stará aktivní generátor ProPower PT15.

King

Ostatní poslechové místnosti

Konzultujte

Ozveme se vám zpátky

Potřebujete nazvučit prostor, zeptat se na dotaz ohledně značek, produktů nebo showroomu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme zpátky.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 
Zpět do obchodu