King

 

King

Vítejte v naší nejmenší poslechové místnosti King, která svými rozměry imituje prostředí bytového obývacího pokoje. V této místnosti tedy naleznete primárně techniku vhodnou pro menší obytné prostory. Perfektně akusticky upravená poslechovka je vhodná jak pro poslech domácího kina, tak i pro audio nadšence, kteří docení pečlivě přichystané sestavy menších sloupových tak i regálových reproduktorů.

King

Příběh místnosti

Místnost je především využívána pro demonstraci domácích kin a audio sestav, které jsou složeny z produktů v cenové relaci do 100 tisíc korun. Půlka místnosti je věnována prezentaci stereo zvuku, zatímco druhá polovina je vyhrazena pro domácí kino. Poslechovka je také vybavena dvěma špičkovými televizory Samsung a subwoofery značky Rel, které doplňují intenzivní zážitek ze zvuku. Naši zákazníci zde mohou prozkoumat širokou škálu produktů od značek jako Marantz, KEF, Bowers & Wilkins, Cambridge Audio, Fyne Audio, NAD a mnoho dalších značek. Věříme, že každý zákazník zde nalezne to nejlepší pro své poslechové potřeby, ať už preferují dokonalý stereo zvuk nebo kinematografický zážitek přímo v pohodlí domova.Místnost je především využívána pro demonstraci domácích kin a audio sestav, které jsou složeny z produktů v cenové relaci do 100 tisíc korun. Půlka místnosti je věnována prezentaci stereo zvuku, zatímco druhá polovina je vyhrazena pro domácí kino. Poslechovka je také vybavena dvěma špičkovými televizory Samsung a subwoofery značky Rel, které doplňují intenzivní zážitek ze zvuku. Naši zákazníci zde mohou prozkoumat širokou škálu produktů od značek jako Marantz, KEF, Bowers & Wilkins, Cambridge Audio, Fyne Audio, NAD a mnoho dalších značek. Věříme, že každý zákazník zde nalezne to nejlepší pro své poslechové potřeby, ať už preferují dokonalý stereo zvuk nebo kinematografický zážitek přímo v pohodlí domova.

King

Ostatní poslechové místnosti

Konzultujte

Ozveme se vám zpátky

Potřebujete nazvučit prostor, zeptat se na dotaz ohledně značek, produktů nebo showroomu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme zpátky.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 
Zpět do obchodu