Queen

 

Queen

Queen je ukázkou, jak v prostoru skrýt audio ozvučení a zároveň vytvořit nadstandardní zážitek při poslechu hudby a sledování filmů. Po příchodu do místnosti se rázem přenesete do prostředí obývacího pokoje a naše připravené instalace za doprovodu a výkladu našeho personálu, Vám budou tato řešení demonstrovat z pohodlí gauče či křesla.

QUEEN

Příběh místnosti

Místnost je ozvučena v konfiguraci Dolby Atmos  5.1.2.  Základem je v současné době jeden z nejmodernějších AV receiverů Anthem MRX-740. O ozvučení se starají designové reproduktory značky Artcoustic a stropní vestavné reproduktory KEF. Artcoustic je skvělé řešení pro vaše filmové zážitky, ale i pro přehrávání hudby. Vestavné reproduktory KEF se v Queen naopak starají o prostorové efekty. Díky volbě nástěnných nebo vestavných reproduktorů nemusíme zabírat prostor podlahy a můžeme zároveň docílit velmi elegantního a čistého vzhledu. Výsledkem je skvělý zvuk a žádné kabely. Dále jsou v místnosti k vidění venkovní a designové reproduktory, nebo vestavné reproduktory značky Amina, které jsou schované za zdí a jsou doslova ,,neviditelné“.

Queen

Ostatní poslechové místnosti

Konzultujte

Ozveme se vám zpátky

Potřebujete nazvučit prostor, zeptat se na dotaz ohledně značek, produktů nebo showroomu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme zpátky.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 
Zpět do obchodu