Lyngdorf FR-1

2pásmový reproduktor s podřízenou jednotkou

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Lyngdorf
19 990 Kč
Kategorie: Nástěnné
Záruka: 2 roky
Frekvenční odezva:: 50 až 20000 Hz (-3dB)
Hmotnost:: 8.4 kg
Impedance:: 4 Ohm
Měniče:: Výškový: 1", textilní měkká kopulka, PTC ochrana, Středopásmový: 6.5", 35 mm, hliník, Pasivní jednotka: 8"
Rozměry:: Š: 34 cm, V: 57 cm, H: 11.5 cm
Možnosti umístění:: na stěnu (wall-mount), příprava pro alternativní držáky (M4)
Spojení:: Binding posts
Varianty:: matná černá s černým látkovým potahem, matná bílá s šedým látkovým potahem, 5 možností látkových potahů
Výkon:: 100W

Lyngdorf FR-1 

Tento dvoupásmový reproduktor s plným rozsahem posouvá naše kompaktní reproduktory na novou úroveň výkonu s opravdovou muzikálností, která je pro Lyngdorf Audio charakteristická. Naše zaměření na dynamický výkon vyústilo v uzavřenou konstrukci skříně s velkou pasivní jednotkou, která potlačuje vnitřní rezonanční frekvenci a umožňuje hluboké basy z této elegantní mělké skříně.

Model FR-1 je navržen pro montáž na stěnu, je kompaktní a pevný a zdůrazňuje naše zaměření na dynamickou reprodukci hudby bez obětování přirozené barvy zvuku. Hloubka kabinetu je snížena na minimum, aby bylo zajištěno diskrétní umístění a aby byly měniče co nejblíže stěně pro optimální propojení s místností.


Hraje výborně i bez subwooferu

Díky novému výkonnému 6,5″ reproduktoru a přidanému výkonu pasivní jednotky nepotřebuje FR-1 podporu subwooferu. Měnič je navržen se silným magnetem a spolu s podpůrnou 8″ pasivní jednotkou je výkon při nízkých frekvencích v tak malé skříni bezkonkurenční. Hlasy jsou výjimečně otevřené a tranzienty jsou pevné a čisté, což z modelu FR-1 činí optimální možnost pro elegantní instalaci domácích médií.

Pokud chcete výkon ještě zvýšit, perfektní volbou je sada wooferů Lyngdorf BW-2. Tím získáte ještě hlubší basy a vyšší celkový výkon.


Design s působivou zvukovou scénou

Kužely reproduktorů jsou vyrobeny z hliníku, který je lehký a tuhý, a jsou navrženy s jediným dobře definovaným bodem zlomu, který se snadno počítá.


Textilní potahy Gabriel

Reproduktory Lyngdorf MH-2, MH-3, FR-1 a hraniční woofery BW-2 a BW-3 jsou k dispozici s kvalitnějšími látkovými kryty v pěti barvách. Látky vyrábí dánská společnost Gabriel. Společnost Gabriel je jedním z předních specialistů na tkaniny již od roku 1851 a vytváří ty nejlepší látky pro nábytek a interiéry. Látka byla vytvořena speciálně pro akustické použití a přesto poskytuje hustý, vysoce kvalitní tkaný potah. Je certifikována podle normy OEKO-TEX® STANDARD 100. Látka je připevněna k novému, velmi pevnému rámu, který zabraňuje rezonanci a zachovává si svůj tvar po dlouhá léta.

Zatímco reproduktory a woofery Lyngdorf v černých skříních jsou dodávány s černým látkovým potahem a reproduktory a woofery v bílých skříních s šedým látkovým potahem, všechny látkové potahy jsou k dispozici jako příslušenství. Kryty jsou k dispozici v černé, petrolejově modré, prachově zelené, šedé a červené barvě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu