Accuphase DP-950

Digitální transport Accuphase SACD/CD ze série Precision s ultra přesnou mechanikou, který poskytuje digitální signál nepřekonatelné čistoty.

Na objednávku
Značka: Accuphase
999 999 Kč
Kategorie: Přehrávače
Záruka: 24 měsíců
Podporované formáty:: DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DSF
Výstup:: 1x dig.koaxiální, systémový HS-LINK/ RJ45
Rozměry přehrávače:: 477/156/394 mm
Hmotnost přehrávače:: 30,6 kg

Již čtvrtá generace samostatného transportu SACD/CD přichází s přepracovaným uložením mechaniky, kdy byla podstatně zvětšena antivibrační základna a tím zvětšena celková váha mechaniky o 1kg. Důležitým faktorem pro bezchybný výkon DP-950 je použitý způsob děleného napájení pro obvody a zvlášť pro mechaniku, díky dvěma vysoce výkonnými toroidními transformátory a na míru vyrobenými deseti filtračními kondenzátory o kapacitě 4700μF. Transport je vybaven digitálním koaxiálním výstupem pro CD a pro nejkvalitnější přenos HS-LINK(Ver.2.) pro SACD/CD a DSF formáty. Pro dokonalou souhru samozřejmě Accuphase doporučuje s firemním MDSD digitálním procesorem DC-950.

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase DP-950

Accuphase DP/DC 950 video

Accuphase DP/DC 950 video .2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.