Accuphase DP-570

Nový CD/SACD přehrávač od japonského hi-end výrobce opět staví jen těžce překonatelnou laťku v přesnosti podání z fyzických nosičů.

Na objednávku
Značka: Accuphase
274 990 Kč
Kategorie: Přehrávače
Záruka: 24 měsíců
Podporované formáty:: CD/SACD, DATA disc: DSD disky(DSF formát),DVD-R,RW,+R,+RW (WAV, FLAC, AIFF)
Vstupy:: 1x HS-LINK, 1x koaxiální, 1x optický, 1x USB 2.0
Výstupy:: 1x XLR, 1x RCA, 1x koaxiální, 1x optický, 1x HS-LINK
Rozměry přehrávače:: 465x151x393 mm
Hmotnost přehrávače:: 19 kg

Proti již tak skvělé DP-560, která po pěti letému vývoji nabízí řadu změn nicméně design v barvě Champagn samozřejmě zůstává. Jedná se již o čtvrtou generaci s vylepšenou CD/SACD mechanikou a ultra nízkým THD provedením. Výjiměčnost tohoto modelu dokazuje i požitý stejný DAC chip(AK4118A) jaký nabízí vyšší referenční model DP-750. I díky použitému digitálnímu osazení vstupů (1x koaxiální, 1x optický, 1x USB 2.0 + firemní digitální přenos 1x HS-LINK) lze použít i jako špičkový D/A převodník, který dokáže zpracovat i ty nejnáročnější digitální signály z externích zdrojů PCM 32 bit / 384 kHz a DSD 11,2 MHz a to až do výše 50kHz. Tradičně dokonalé vnitřní uspořádání umožňuje DP-570 oddělit  analogovou část a jedná se tedy o plně symetrické vnitřní uspořádání pro nekompromisní analogový XLR/RCA výstup. Jedna z nejdůležitějších částí každého CD přehrávače je kvalitní mechanika. Accuphase DP-570 sází na již odzkoušenou technologii s perfektně uloženou a oddělenou špičkovou CD mechaniku bránícím proti jakékoliv vznikající vibraci. V kombinaci s technologií MDS+(Multiple Delta–Sigmas) opět těžko hledá v dané třídě konkurenci.

 

 

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase DP-570

Accuphase DP-570 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení