Accuphase DP-570

Nový CD/SACD přehrávač od japonského hi-end výrobce opět staví jen těžce překonatelnou laťku v přesnosti podání z fyzických nosičů.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Accuphase
256 490 Kč
Kategorie: Přehrávače
Záruka: 24 měsíců
Podporované formáty:: CD/SACD, DATA disc: DSD disky(DSF formát),DVD-R,RW,+R,+RW (WAV, FLAC, AIFF)
Vstupy:: 1x HS-LINK, 1x koaxiální, 1x optický, 1x USB 2.0
Výstupy:: 1x XLR, 1x RCA, 1x koaxiální, 1x optický, 1x HS-LINK
Rozměry přehrávače:: 465x151x393 mm
Hmotnost přehrávače:: 19 kg

Proti již tak skvělé DP-560, která po pěti letému vývoji nabízí řadu změn nicméně design v barvě Champagn samozřejmě zůstává. Jedná se již o čtvrtou generaci s vylepšenou CD/SACD mechanikou a ultra nízkým THD provedením. Výjiměčnost tohoto modelu dokazuje i požitý stejný DAC chip(AK4118A) jaký nabízí vyšší referenční model DP-750. I díky použitému digitálnímu osazení vstupů (1x koaxiální, 1x optický, 1x USB 2.0 + firemní digitální přenos 1x HS-LINK) lze použít i jako špičkový D/A převodník, který dokáže zpracovat i ty nejnáročnější digitální signály z externích zdrojů PCM 32 bit / 384 kHz a DSD 11,2 MHz a to až do výše 50kHz. Tradičně dokonalé vnitřní uspořádání umožňuje DP-570 oddělit  analogovou část a jedná se tedy o plně symetrické vnitřní uspořádání pro nekompromisní analogový XLR/RCA výstup. Jedna z nejdůležitějších částí každého CD přehrávače je kvalitní mechanika. Accuphase DP-570 sází na již odzkoušenou technologii s perfektně uloženou a oddělenou špičkovou CD mechaniku bránícím proti jakékoliv vznikající vibraci. V kombinaci s technologií MDS+(Multiple Delta–Sigmas) opět těžko hledá v dané třídě konkurenci.

 

 

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase DP-570

Accuphase DP-570 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Accuphase

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Accuphase
 
Zpět do obchodu