Accuphase DP-750

CD/SACD přehrávač Accuphase z prémiové série Precision a ultra přesnou mechanikou a referenčním D/A převodníkem.

Na objednávku
Značka: Accuphase
499 990 Kč
Kategorie: Přehrávače
Záruka: 24 měsíců
Podporované formáty:: (CD-R/-RW, DVD-R/-RW/+R/+RW) Wav,Flac, Aiff, DSF
Vstupy:: 1x HS-LINK, 1x koaxiální, 1x optický, 1x USB 2.0
Výstupy:: 1x XLR, 1x RCA, 1x koaxiální, 1x optický, 1x HS-LINK
Rozměry přehrávače:: 477/156/394 mm
Hmotnost přehrávače:: 28,2 kg

Srdcem DP-750 je špičkově tichá mechanika podporující nejen SACD/CD ale také datové soubory na DVD nosičích včetně vysokého rozlišení 192/24bitů. Samotná mechanika je pro co nejlepší výsledky usazena v novém účinném dvojitým uložením pro tlumení okolních vibrací o celkové úctyhodné hmotnosti 10,5 kg. Digitální signál zpracovává top DAC čip 32bitový DAC ES9028PRO od společnosti ESS Technology za podpory jedinečné převodní technologie Accuphase  MDS ++. Výsledný signál je poté plně symetricky oddělen pro každý výstup a tím umožňuje ze všech výstupů nepřekonatelnou kvalitu bez vzájemného rušení. Přehrávač je plně vybaven digitálními vstupy (Coaxial, Optical, USB B, HS-LINK) pro externí digitální zdroje podporující nejvyšší hi-res formáty včetně PCM 384kHz/32bit a DSD 11.2896MHz. Na výstupu je přístroj vybaven analogovými RCA konektory a symetrickými XLR konektory (s možností přepnutí polarity pinů) digitální výstupy jsou přítomny také (Coaxial, Optical a HS-LINK). Navíc vzorkovací frekvenci digitálního signálu včetně bitové hloubky lze přehledně sledovat na předním panelu. 

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase DP-750

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení