McIntosh MCD12000

  • Referenční úroveň DAC, která obsahuje CD přehrávač referenční úrovně
  • (2) 32bitové/8kanálové DAC profesionální třídy
  • 7 digitálních vstupů
  • Symetrické a nesymetrické analogové výstupy v polovodičové i elektronkové konfiguraci
Na objednávku
Značka: McIntosh
379 990 Kč
Kategorie: Přehrávače
Záruka: 2 roky

McIntosh MCD12000 SACD/CD Player

MCD12000 (dole) zobrazen s předzesilovačem C12000 se dvěma šasi. MCD12000 a C12000 se prodávají samostatně.

Dva v jednom: DAC referenční úrovně a CD přehrávač referenční úrovně.
Oživte veškerou svou digitální hudbu ve svém domácím audio systému pomocí SACD/CD přehrávače MCD12000. I když je MCD12000 klasifikován jako CD přehrávač, je lepší uvažovat o MCD12000 jako o digitálně-analogovém převodníku referenční úrovně (DAC), který zahrnuje možnosti přehrávání SACD/CD na referenční úrovni. Hudba přehrávaná přes kterýkoli z digitálních vstupů MCD12000 nebo z kompaktních disků je zpracovávána profesionálními 8kanálovými DAC převodníky navrženými pro špičková audiofilská vystoupení a nahrávací studia. MCD12000 je perfektní DAC a SACD/CD přehrávač pro použití s referenčním předzesilovačem C12000.

Srdcem MCD12000 jsou dva ESS SABER PRO ES9038PRO 32bitový/8kanálový D/A převodník, přičemž jeden D/A převodník je vyhrazen pro levý zvukový kanál a druhý D/A převodník je vyhrazen pro pravý zvukový kanál. Každý DAC využívá patentovanou architekturu HyperStream® II od ESS a Time Domain Jitter Eliminator k poskytování bezprecedentní úrovně výkonu, která uspokojí potřeby nejnáročnějších digitálních audio aplikací. Každý ES9038PRO je nakonfigurován v režimu Octal-Balanced Mono, kde se k ovládání analogového zvuku používá osm výstupů DAC, což má za následek vynikající kvalitu zvuku. Oddělené digitální a analogové napájecí zdroje chrání napájení a audio signály před křížovou kontaminací, zatímco speciálně konstruovaný napájecí transformátor R-Core minimalizuje vyzařování šumu.

Na MCD12000 je sedm digitálních vstupů: dva koaxiální, dva optické, plus jeden USB (typ B) pro počítačový zvuk, jeden AES/EBU a jeden MCT vstup, který lze použít s kterýmkoli z našich stávajících MCT SACD/CD transportů. které už možná máte. Koaxiální a optické vstupy podporují až 24-bit/192 kHz. USB vstup podporuje až 32-bit/384kHz, stejně jako DSD512 a DXD384kHz.

McIntosh MCD12000 SACD/CD Player
MCD12000 nabízí symetrické i nesymetrické pevné analogové výstupy v polovodičové i vakuové konfiguraci. Toto množství výstupních možností vám dává flexibilitu při rozhodování, který použít na základě výběru hudby, audio komponent ve zbytku vašeho domácího audio systému a vašich osobních zvukových preferencí. Pár 60dB výstupních měřičů ukazuje úroveň signálu, který je dodáván z analogových výstupů každého kanálu. Zatímco hlasitost je ovládána vaším předzesilovačem, integrovaným zesilovačem nebo jiným ovládacím zařízením, měřiče na MCD12000 budou reagovat na hudbu, která je přes něj přehrávána, a podle toho se budou pohybovat tam a zpět.
Všechny výstupy jsou buzeny diskrétními zesilovači nebo směsí elektronek a diskrétních zesilovačů. Pro výstup vakuové elektronky je k levému a pravému audio kanálu přiřazena jedna elektronka 12AT7 a jedna elektronka 12AX7A. Polovodičový výstup je přes diskrétní symetrický operační zesilovač. Digitální koaxiální a optický výstup jsou zahrnuty pro větší flexibilitu pro připojení MCD12000 ke zbytku vašeho domácího audio systému. McIntosh MCD12000 SACD/CD Player
McIntosh MCD12000 SACD/CD Player Kromě komerčních SACD a CD může MCD12000 také přehrávat hudbu z uživatelsky vytvořených CD nebo DVD datových disků. Z těchto disků lze přehrávat řadu formátů souborů včetně AAC, AIFF, ALAC, DSD (až DSD128), FLAC, MP3, WAV a WMA. Dvojitý laserový optický snímač zajišťuje optimální čtení všech běžných typů disků. Přenos disků má přesný tlakově litý hliníkový zásobník, který zajišťuje hladkou a tichou manipulaci s disky, zatímco pokročilé digitální servo poskytuje rychlý, tichý a přesný provoz. Zvuková data disku se čtou dvojnásobnou rychlostí, než je normální, což zajišťuje lepší sledování stopy a zpracování oprav chyb. Power Control a datové porty umožňují bezproblémovou integraci s ostatními komponentami systému McIntosh.

Digital-to-Analog convertor (DAC) v MCD12000 získal od Roon Labs označení Roon Tested, což může být užitečné zejména v případě, že máte rozsáhlou knihovnu digitální hudby. Jako partner Roon Tested McIntosh poskytl Roonovi vybavení pro testování s řadou různých operačních systémů a počítačů a sdílel informace o jeho designu a možnostech.

MCD12000 je zabalen do klasického stylu McIntosh. Spodní část jeho šasi je vyrobena z nerezové oceli, která je leštěná do zrcadlového lesku; horní část je vyrobena z vlasové kartáčované černé titanové nerezové oceli, která se hodí k C12000 a přináší do vašeho domácího audio systému vyšší stupeň bohatosti a kultivovanosti. Přední strana obsahuje náš nadčasový černý skleněný panel, osvětlené logo, knoflíky, ovládací tlačítka a ručně opracované rukojeti z broušeného hliníku, které odpovídají modelu C12000. Nahoře je skleněný panel se seznamem výkonových specifikací a blokové schéma cesty zvukového signálu. Součástí je dálkový ovladač. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.

Oficiální stránky výrobce: McIntosh MCD12000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení