McIntosh C22

  • Vše analogový design a retro vzhled
  • (5) elektronky 12AX7A a (1) 12AT7
  • Moving Coil a Moving Magnet phono vstupy
Na objednávku
Značka: McIntosh
199 990 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky
McIntosh C22 Preamplifier Mk V Tato nejnovější verze našeho elektronkového předzesilovače C22 – Mk V – je přímou náhradou našeho vysoce ceněného elektronkového předzesilovače C70 Limited Edition 70th Anniversary, který připomínal naše 70. výročí, ke kterému došlo v roce 2019. Nový C22 Mk V je nejnovější Elektronkový předzesilovač McIntosh, který nese oblíbené číslo modelu C22. Má veškerý výkon uznávaného modelu C70, ale s posvátným přídomkem C22 a charakteristickým designem předního panelu ze skla a hliníku.
The C22 Mk V uses one 12AT7 and five 12AX7A vacuum tubes which can be seen through a glass panel located on the top of the preamp. Knobs and rocker switches operate all control functions while modern LED lights indicate input selection and volume level. The C22 Mk V has two balanced inputs, three unbalanced inputs, one Moving Coil and one Moving Magnet phono inputs, for a total of seven inputs. There are two pairs each of balanced and unbalanced output connections; the two outputs allow sending signals to two separate power amplifiers. McIntosh C22 Preamplifier Mk V
McIntosh C22 Preamplifier Mk V Ovladače basů a výšek, které lze obejít, jsou umístěny na předním panelu a lze je nastavit v krocích po 2 dB pomocí otočných knoflíků. Impedanci a kapacitu pro phono vstupy lze také nastavit pomocí samostatných otočných knoflíků. Kromě nastavení úrovně poslechu lze knoflík hlasitosti použít také k nastavení relativního vyvážení hlasitosti mezi levým a pravým audio kanálem. ¼” konektor pro sluchátka je napájen naším sluchátkovým zesilovačem High Drive a je vybaven naší technologií Headphone Crossfeed Director (HXD®). HXD zlepšuje lokalizaci zvuku pro poslech ve sluchátkách obnovením směrové složky zvukové scény, která je normálně slyšet pouze z reproduktorů.
Předzesilovač McIntosh C22 Mk V
Naše technologie Power Control je zahrnuta se čtyřmi porty, které mohou automaticky zapínat a vypínat další připojené komponenty McIntosh, jako jsou zesilovače, CD přehrávače nebo gramofony. Nechybí ani datové porty, které mohou ovládat základní funkce připojených zdrojových komponent McIntosh prostřednictvím přiloženého dálkového ovladače.
McIntosh C22 Preamplifier Mk V
McIntosh C22 Preamplifier Mk V C22 Mk V sedí na úžasném šasi z leštěné nerezové oceli a vyznačuje se nadčasovým podsvíceným logem McIntosh, ovládacími knoflíky a hliníkovými koncovkami. Se svým retro černým sklem a hliníkovým designem předního panelu se C22 Mk V bude hodit k domácím audio systémům McIntosh jakékoli éry – od 50. let až po současnost. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Vakuový elektronkový zesilovač MC1502 a elektronkový předzesilovač C22 Mk V představují tradiční zvuk McIntosh a s přidanou moderní technologií McIntosh se rodí další mistrovské dílo. – HiFi a audio domácího kina
Vakuový elektronkový zesilovač MC1502 a elektronkový předzesilovač C22 Mk V jsou "vynikající vybavení" a "je bohaté na nevšední kouzlo a poskytne vzácné potěšení. Navíc se hodí k většině reproduktorů, dokonce i těm nejnáročnějším." C22 Mk V jmenován vítězem referenční ceny. - Haute Fidélité
Oficiální stránky výrobce: McIntosh C22

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení