McIntosh C12000

  • Oddělené sekce zvuku a ovládání
  • 12 analogových vstupů včetně 2 konfigurovatelných phono vstupů
  • Nabízí polovodičový i elektronkový výstup
  • Plně vyvážené obvody
Na objednávku
Značka: McIntosh
479 980 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky

Maximální kontrola a konfigurovatelnost.

Předzesilovač C12000 je další generací našeho uznávaného dvoušasi předzesilovače. Dvoušasiová konstrukce umožňuje úplné oddělení audio části od řídicí a výkonové části. Absolutní izolace dvou hlavních funkcí předzesilovače – ovládání a zvuku – je dosažena tímto neobvyklým, ale efektivním designem. Rozdělení těchto primárních účelů předzesilovače do samostatných šasi poskytne nejčistší možnou reprodukci zvuku.
McIntosh C12000 Solid State and Vacuum Tube Preamplifier

C12000 se skládá z modulu C12000 Controller a modulu C12000 Preamplifier. Veškeré ovládání napájení, datové porty a připojení externího ovládání jsou umístěny v ovladači C12000. Dva izolované napájecí zdroje pohánějí levý a pravý kanál, zatímco duální mikroprocesor poskytuje robustnost řídicímu systému. Předzesilovač C12000 obsahuje audio připojení a obvody. Uvnitř každého z nich jsou levý a pravý kanál vzájemně elektricky a mechanicky izolovány, aby umožnily skutečně duální mono provoz – výsledkem je dokonalé stereo oddělení a čistota zvuku. Tyto dvě jednotky jsou propojeny pomocí páru speciálně navržených, vysoce výkonných pupečních kabelů, které jsou stíněné, aby se zabránilo úniku vnějšího hluku do zvukového signálu. Přestože se jedná o dvě samostatné jednotky, po připojení fungují jako jedna a lze je snadno ovládat a ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače nebo předního panelu ovladače C12000.


V modulu předzesilovače C12000 je umístěno celkem 12 analogových vstupů1: šest symetrických, čtyři nesymetrické a dva nesymetrické phono vstupy. Phono vstupy již nejsou nastaveny jako vyhrazené pro kazety s pohyblivou cívkou nebo pohyblivým magnetem; místo toho jsou oba konfigurovatelné buď jako pohyblivá cívka nebo pohyblivý magnet s nastavitelnou kapacitou a odporovým zatížením, spolu s nastavitelným zesílením v krocích po 6 dB od 40 dB do 64 dB. To vám poskytuje maximální flexibilitu při konfiguraci C12000 tak, aby co nejlépe vyhovovala vašemu gramofonu, kazetám a sbírce vinylových desek.

McIntosh C12000 Solid State and Vacuum Tube Preamplifier

McIntosh C12000 Solid State and Vacuum Tube Preamplifier

Vakuové elektronky 12AX7A a 12AT7, které napájejí vysokoúrovňovou sekci, jsou viditelné přes přední část modulu předzesilovače C12000.

Modul předzesilovače C12000 nabízí elektronkový i polovodičový výstup, což vám umožňuje rozhodnout se, který chcete použít, na základě přehrávané hudby, zvukových komponent ve zbytku vašeho domácího audio systému a vašich zvukových preferencí. Všechny výstupy jsou buzeny diskrétními zesilovači. Pro elektronkový výstup šest elektronek nebo ventilů napájí sekci vysokoúrovňového předzesilovače se dvěma elektronkami 12AT7 a jednou elektronkou 12AX7A přiřazenými k levému a pravému kanálu. Polovodičový výstup je přes diskrétní symetrický operační zesilovač.
Bez ohledu na to, zda zvolíte elektronkový nebo polovodičový výstup, phono stage využívá čtyři elektronky 12AX7A se dvěma elektronkami použitými na kanál v plně vyvážené konfiguraci, která zahrnuje ekvalizaci RIAA.

McIntosh C12000 Solid State and Vacuum Tube Preamplifier

Čtyři elektronky 12AX7A, které napájejí phono stage, jsou viditelné z horní části modulu předzesilovače C12000.

Pro připojení C12000 k zesilovači (zesilovačům) a zbytku vašeho domácího hudebního systému jsou k dispozici celkem čtyři výstupy: jedna symetrická elektronka; jeden vyvážený pevný stav; jeden pevný nevyvážený; a jeden programovatelný nevyvážený (může být buď elektronkový nebo polovodičový). Množství uživatelských úprav dostupných na dvou phono vstupech a všech výstupech představuje novou úroveň přizpůsobení v designu předzesilovače McIntosh, což vám umožňuje maximální flexibilitu v tom, jak chcete nakonfigurovat svůj audio systém.
McIntosh C12000 Solid State and Vacuum Tube Preamplifier Obvod zesilovače má vysoké potlačení společného režimu, takže jakýkoli šum vnášený propojovacími kabely je výrazně snížen. Pro osobní poslech je zahrnut náš vysokovýkonný konektor pro sluchátka High Drive, zatímco uživatelsky volitelný Headphone Crossfeed Director (HXD®) přináší vaší hudbě větší hloubku a prostorovost. C12000 lze bez problémů integrovat do vašeho stávajícího vícekanálového systému domácího kina prostřednictvím funkce Home Theater Pass Through.
Předzesilovač C12000 využívá plně vyvážené obvody, aby odpovídaly úrovni výkonu dosažené v kterémkoli z našich Quad Balanced zesilovačů. Jak šasi C12000 Controller, tak C12000 Předzesilovač jsou vyrobeny z nerezové oceli leštěné do zrcadlového lesku plus vlasové kartáčované černé titanové nerezové oceli, která nabízí vyšší stupeň bohatosti a kultivovanosti.
Pevný a elektronkový předzesilovač McIntosh C12000
S klasickými předními panely z černého skla McIntosh, modrými měřiči, knoflíky, šasi z nerezové oceli, osvětlenými logy a na zakázku opracovanými rukojeťmi z broušeného hliníku vytváří C12000 kromě své zvukové zdatnosti také vizuální prohlášení. Lze jej spárovat s řadou McIntosh zesilovačů, reproduktorů, zařízení pro korekci místnosti, CD přehrávačů, gramofonů, tunerů, mediálních streamerů a dalších zdrojových komponentů a vytvořit tak kompletní domácí audio systém. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
McIntosh C12000 Solid State and Vacuum Tube Preamplifier
Oficiální stránky výrobce: McIntosh C12000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení