Nordost QSource

Lineární napájecí základna značky Nordost.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Nordost
67 490 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců

QSOURCE je lineární napájecí zdroj bez ventilátoru navržený speciálně pro hi-fi audio aplikace. Tím, že QSOURCE poskytuje stabilní, čistý výstup stejnosměrného napájení při vybraných napětích při zachování extrémně nízkých úrovní šumu, vylepšuje zvukový obraz zvukového systému zlepšením zvukové artikulace, zvýšením dynamiky a rozšířením zvukové scény.

QSOURCE využívá špičkový transformátor s jedinečným designem obvodu pro přeměnu střídavého na stejnosměrné napájení, zatímco interní modul QRT odstraňuje elektrické anomálie a šumové artefakty z linky a vyhlazuje stejnosměrný výstup, takže audio komponenty běží. na nejkvalitnější možné stejnosměrné napájení. Z hlediska zvuku je tento čistý výkon zásadní, poskytuje vynikající regulaci, velmi nízké zvlnění a vynikající přechodovou odezvu, což umožňuje vašim komponentům dosáhnout jejich špičkového výkonu.

Zatímco QSOURCE byl navržen tak, aby vylepšil a poháněl až čtyři nové rezonanční synchronizátory QPOINT společnosti Nordost, které manipulují s elektromechanickými rezonancemi za účelem zlepšení koherence a načasování komponent, byl koncipován s ohledem na všestrannost. Kromě čtyř 5V výstupů určených pro QPOINTy poskytuje QSOURCE dva výstupy, které mohou dodávat 9V, 12V nebo 19V a 12V, 19V nebo 24V, v daném pořadí, které lze vybrat tak, aby odpovídaly požadavkům vaší elektroniky. K dokončení přenosového řetězce Nordost navrhl účelově vytvořené kabely QSOURCE DC, které se hodí pro QPOINT a jakékoli další komponenty na stejnosměrný proud ve vašem systému.

Ať už jej použijete ve spojení s QPOINT, nebo jako samostatný zdroj napájení pro audio komponenty závislé na stejnosměrném proudu, lineární napájecí zdroj Nordost QSOURCE přinese vašemu zvukovému systému nový rozměr a umožní vám vychutnat si bohatší a jemnější hudební vystoupení.

 

Oficiální stránky výrobce: QSOURCE LINEAR POWER SUPPLY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu