REL HT-Air Wireless

REL HT-Air Wireless

Bezdrátové připojení k modelům z řady HT umožňující konektivitu nejvyšší kvality.

Skladem na showroomu
Značka: REL Acoustics
5 490 Kč
Kategorie: Pro subwoofer
Záruka: 24 měsíců
Možnost použití: REL HT/1205 , HT/1003
Rozměr modulu: 86 x 31.75 x 82.5 mm

Jednoduché připojení

LFE NEBO LOW LEVEL (Nízkoúrovňový vstup)

Získání špičkového zvuku subwooferu u domácího kina bez kabelu nemusí být komplikované. HT-Air ™ je navrženo, aby jej bylo možné snadno nastavit ve 3 jednoduchých krocích.

  1. Pomocí dodávaných napájecích zdrojů připojte vysílač a přijímač HT-Air ™. 
  1. Dále připojte jeden zakončený RCA z výstupu subwooferu vašeho přijímače k vysílači HT-Air ™ a poté připojte přijímač HT-Air ke vstupu LFE na HT / 1205 nebo HT / 1003 
  1. Spárujte je a máte hotovo.

Rychlost

HT-Air je navržen tak, aby zanechal staromódní systémy založené na Bluetooth v prachu, latence doručení v rozsahu 16-20 milisekund. To umožňuje majitelům umístit své HT / 1205 a HT / 1003 tam, kde bude fungovat nejlépe, aniž by jste se museli uchýlit k nevzhledným kabelům rozhozeným po podlaze vašeho obývacího pokoje, a to vše při zachování superrychlého bezdrátového připojení.

 

 

Oficiální stránky výrobce: Rel HT-Air Wireless

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu