REL HT/1003

Mimořádně vysoký výkon zvukové scény ve velkém měřítku a v tak kompaktní podobě, vyžaduje speciální zesilovač. 300 W znamená, že měnič nikdy nebude hladovět po energii zajišťující vysoký výkon, dodávaný bez námahy v dlouhodobě spolehlivém subwooferu. V rámci vstupního filtru HT / 1003, je navrženo specifické inverzní filtrování, které umožňuje našemu měniči CarbonGlas vychýlit se mnohem hlouběji než je tomu u běžných subwooferů.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: REL Acoustics
19 990 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ Subwooferu: Aktivní
Typ zesilovače: Třída D
Výkon zesilovače: 300W
Rozměr subwooferu: 318 x 347 x 351 mm
Hmotnost subwooferu: 15.1 kg

REL HT 1003

Když není ani prostor, ani potřeba vyššího výstupního výkonu většího modelu HT. HT / 1003 pracuje stejně jako jeho působivý větší model a výkon zmenší jen o málo. 10palcový vysoce výkonný měnič s 300 W zesilovačem znamená, že má dostatek energie. Tato jednotka je určena především pro vysoce výkonné aplikace domácího kina, pohlcující herní sestavy a je také vhodná pro aktivní reproduktory. Zmenšený design, vysoký výkon. 

Kompaktní síla a úder 

Naše řada HT zaměřená na domácí kino je navržena speciálně tak, aby odpovídala na výzvu cenově dostupných a vysoce dynamických subwooferů napájených z čistého domácího kina v hezkém, kompaktním balení, které usnadňuje umístění několika z nich do většiny bytových prostor. HT / 1003 kombinuje lehký moderní 10 ”měnič CarbonGlas ™ (250 mm) spojený s výkonným 300W zesilovačem třídy D, který vytváří překvapivou dynamiku. Interně jsme navrhli speciálně upravené vstupní filtry domácího kina, které produkují extrémně ploché basy

Podařilo se nám vytvořit nejhlasitější, relativně kompaktní a cenově dostupnou 10 ” konstrukci subwooferu čistě pro účely domácího kina. Kritici se již připravují na recenze. HT / 1003 je navržen tak, aby vám při budování systému domácího kina poskytl (doslova) nejlepší úder, který zahrnuje: štíhlé rozměry ozvučnice s atraktivním, ale účelným zrnitým černým hliníkovým vzhledem, zakončeným krásně leštěnou deskou o tloušťce 12 mm, která slouží k tlumení vibrací na kritickém horním povrchu skříně.

Pro stávající majitele REL, kteří si již užívají naše subwoofery řady Reference, S a T/i určené pro 2kanálové systémy a domácí kino, je HT / 1003 navržen tak, aby doplnil výstup jejich systému .1 / LFE o ještě vyšší výkon a přidal další hloubku speciálním efektům poskytujícím skutečný zážitek z domácího kina. Pokud vlastníte REL a chcete, aby divadlo bylo divoce dramatické, přidejte HT (nebo několik).

PRO SPECIÁLNÍ EFEKTY

HT / 1003 přináší drsný, upřímný a účelový vzhled navržený tak, aby sdělil své jediné poslání; extrémně vysoký výkon domácího kina za výhodnou cenu. Šířka ozvučnice je minimalizována, což snižuje vizuální masu, zatímco hloubka je maximalizována tak, aby vytvářela co nejhlubší basy. Vybrali jsme houževnatý, vysoce kvalitní, vodorovně orientovaný kompozit, který obaluje celou skříň. Snadná manipulace, snadné čištění. Horní povrch je však krásně dokončen v 5 vrstvách ručně nanášeného laku, což vytváří vizuální přitažlivost, pro kterou jsme již známí.

Rychlost & Zvuk

DESETI PALCOVÝ MĚNIČ Z UHLÍKOVÝCH VLÁKEN 

V případě kina je velikost a výkon mnohem důležitější než u univerzálních subwooferů. Společnost REL proto použila u modelu HT / 1003 kompozitní 10 palcový reproduktor CarbonGlas ™ a 300 wattovým zesilovačem, který si snadno poradí s jakýmkoli systémem. Zatímco mnoho konkurentů používá relativně pomalé, těžké membrány, HT / 1003 používá na 60% povrchu měničů pevné a tuhé uhlíkové vlákno se skleněným vláknem. Přirozeně používáme vysoce kvalitní přírodní butylové povrchy, protože zůstávají měkké a poddajné po celá desetiletí - něco, co majitelé subwooferů REL očekávali. Věříme, že nový 10 ” měnič CarbonGlas nastavuje nový standard pro cenově dostupné a vysoce výkonné reproduktory pro domácí kino.

HT-Air ™

KOMPATIBILNÍ BEZDRÁTOVÁ NULOVÁ KOMPRESE

Existuje bezdrátové připojení a bezdrátové připojení REL. Jsme známí tím, že máme ty nejlepší bezdrátové systémy ve světě audio komponentů. Ačkoli je HT-Air ™ cenově dostupný, zachovává naši firemní fixaci na nulovou kompresi a maximální dynamiku. HT-Air je navržen tak, aby zanechal staré systémy založené na Bluetooth v prachu, latenci doručení v rozsahu 16-20 milisekund. To umožňuje majitelům umístit svůj model HT všude tam, kde vám nejlépe vyhovuje, aniž by jste se museli uchýlit k nevzhledným kabelům rozházeným po podlaze vašeho obývacího pokoje.

Technická Specifikace

 

Barevné provedení

Černý Vinyl

Typ

Uzavřená ozvučnice, reproduktor vyzařující dopředu

Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru

10 "(250 mm) membrána vyztužená skleněnými vlákny, obrácený kryt proti prachu, ocelové chassis.

Rozměr a materiál pasivního zářiče

N/A

Nejnižší frekvenční odezva

-6 dB při 24 Hz

Vstupní konektory

Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA

Výstupní konektory

Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA

Výstupní výkon

300 W (RMS)

Typ zesilovače

NextGen5 Třídy D

Bezdrátové připojení

HT Air Wireless (volitelný), integrovaný čip s nulovou kompresí

 

 

SYSTÉM JIŠTĚNÍ:

 

Plně elektronický SET-SAFE

Ano

Ochrana proti D.C.

Ano

Ochrana proti zkratu výstupu

Ano

Napájecí napětí

220-240 voltů, 110-120 voltů

Pojistka

6,3A se středním zpožděním pro napětí 230V nebo 115V

Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm)

318 x 347 x 351 mm

Hmotnost

15,1kg

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

 

Neutrik speakon

N/A

Napájecí kábel

Ano

Interconnect

Ne

 

Oficiální stránka výrobce: Rel HT/1003

Rel HT/1003 video

Rel HT/1003 video 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu