REL HT/1205 MKII

Subwoofer domácího kina HT / 1205 přináší zcela nový koncept výkonového zesilovače třídy D o výkonu 500 W, který ve spojení s 12 "(300 mm) s velkým vychýlením, poskytuje extrémně vysoký výkon v atraktivním designu. HT je elektrárna pro specializované vysoce výkonné aplikace domácího kina, která dokáže transformovat nejen herní zážitek, ale pěkně spolupracují i s aktivními bezdrátovými reproduktory.

Skladem na showroomu
Značka: REL Acoustics
25 990 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ Subwooferu: Aktivní
Typ zesilovače: Třída D
Rozměr subwooferu: 376 x 405 x 399 mm
Hmotnost subwooferu: 17.2 kg
Výkon subwooferu: 500W
HT 1205 3 4 wGrill
můžete vidět na showroomu

REL HT 1205

Serie HT je navržena speciálně pro řešení výzvy vytvářet cenově dostupné, výjimečně dynamické a syrové subwoofery napájené z domácího kina. HT / 1205 je ideální kombinací lehkého moderního 12 ” měniče CarbonGlas ™ (300 mm) ve spojení s výkonným 500W zesilovačem třídy D, který produkuje mimořádnou dynamiku. Interně jsme vyvinuli speciálně upravené vstupní filtry domácího kina, které produkují extrémně ploché basy.

Cílem se vytvořit nejhlasitější, relativně kompaktní 12 ” jednotky dostupné čistě pro použití v rámci domácího kina a za skutečně atraktivní cenu. Model HT / 1205 je předurčen k tomu, aby se stal moderní klasikou se štíhlými rozměry ozvučnice s atraktivním, ale účelným zrnitým černým hliníkovým vzhledem, zakončeným krásně leštěnou deskou o tloušťce 12 mm, která slouží k tlumení vibrací na kritickém horním povrchu skříně. 

Pro stávající majitele REL, kteří si již užívají naše subwoofery řady Reference, S a T/i určené pro 2kanálové systémy a domácí kino, je HT / 1205 navržen tak, aby doplnil výstup jejich systému .1 / LFE a produkoval extrémně vysoký výkon domácího kina a zahrnul je dechberoucími zvláštní efekty.

PRO SPECIÁLNÍ EFEKTY

HT / 1205 přináší drsný, jednoduchý a účelový vzhled navržený tak, aby sdělil své jediné poslání; extrémně vysoký výkon domácího kina za výhodnou cenu. Šířka ozvučnice je minimalizována, což snižuje vizuální masu, zatímco hloubka je maximalizována tak, aby vytvářela co nejhlubší basy. Vybrán je vysoce kvalitní, vodorovně orientovaný kompozit, který obaluje celou skříň. Snadná manipulace, snadné čištění. Tento základní design se liší od rafinovanějších povrchových úprav použitých i u dalších řád, avšak horní povrch je krásně dokončen v 5 vrstvách ručně nanášeného laku, což vytváří vizuální přitažlivost, pro kterou je Rel již známí.

DVANÁCTI PALCOVÝ MĚNIČ Z UHLÍKOVÝCH VLÁKEN

V případě kina je velikost a výkon mnohem důležitější než u univerzálních subwooferů. Společnost REL proto použila v modelu HT / 1205 kompozitní 12 palcový reproduktor CarbonGlas ™, který si pohodlně poradí s výkonem 500 W dodávaných ze zesilovače. Vše, co je zapotřebí, je trocha matematiky: 12 palcový reproduktor vychylující se pouze 12 milimetrů bude hrát mnohem hlasitěji, než 8 palcový reproduktor s vychýlením 25 milimetrů.

UPOZORNĚTE SOUSEDY, DNES JE NOC FILMU

500 W: K dosažení našeho cíle, kterým je mimořádně vysoký výkon pro použití v rámci většího systému domácího kina, je zapotřebí speciální zesilovač. Náš zesilovač NextGen5 třídy D uvolňuje  větší hlasitost kabinetu, což se promítne do hlasitějších a hlubších basů. 500 wattů znamená, že měnič nikdy nesmí hladovět po energii. V rámci vstupního filtru HT-1205 jsme navrhli specifické inverzní filtrování, které umožňuje našemu měniči CarbonGlas rozšířit se mnohem hlouběji než je tomu u tradičních konstrukcí.

KOMPATIBILNÍ BEZDRÁTOVÁ NULOVÁ KOMPRESE

Existuje bezdrátové připojení a bezdrátové připojení REL. Rel je znám tím, že má ty nejlepší bezdrátové systémy ve světě audio komponentů. Ačkoli je HT-Air ™ cenově dostupný, zachovává naši firemní fixaci na nulovou kompresi a maximální dynamiku. HT-Air je navržen tak, aby zanechal staré systémy založené na Bluetooth v prachu, latenci doručení v rozsahu 16-20 milisekund. To umožňuje majitelům umístit svůj model HT všude tam, kde vám nejlépe vyhovuje, aniž by jste se museli uchýlit k nevzhledným kabelům rozházeným po podlaze vašeho obývacího pokoje.

Technická Specifikace

 

Barevné provedení

Černý Vinyl

Typ

Uzavřená ozvučnice, reproduktor vyzařující dopředu

Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru

12 "(300 mm) membrána vyztužená skleněnými vlákny, obrácený kryt proti prachu, ocelové chassis.

Rozměr a materiál pasivního zářiče

N/A

Nejnižší frekvenční odezva

-6 dB při 22 Hz

Vstupní konektory

Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA

Výstupní konektory

Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA

Výstupní výkon

500 W (RMS)

Typ zesilovače

NextGen5 Třídy D

Bezdrátové připojení

HT Air Wireless (volitelný), integrovaný čip s nulovou kompresí

 

 

SYSTÉM JIŠTĚNÍ:

 

Plně elektronický SET-SAFE

Ano

Ochrana proti D.C.

Ano

Ochrana proti zkratu výstupu

Ano

Napájecí napětí

220-240 voltů, 110-120 voltů

Pojistka

8A se středním zpožděním pro napětí 230V nebo 115V

Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm)

376 x 405 x 399 mm

Hmotnost

17,2kg

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

 

Neutrik speakon

N/A

Napájecí kábel

Ano

Interconnect

Ne

 

Oficiální stránky výrobce: Rel HT/1205

Rel Rel HT/1205 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu