REL Tzero mk III

Tzero MKIII je jako každý opravdový REL, jen menší. Obohacuje i skromné systémy výkonem a přirozenými basy tím, že přináší plnou sadu vysoce kvalitní konektivity REL spolu se zcela novým hliníkovým košem, který poskytuje měniči mnohem větší tuhost pro úder a výkonným a spolehlivým zesilovačem třídy D, to vše v atraktivní ceně a velikosti. Ideální pro apartmány, byty, studovny, kdekoli je omezený prostor.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: REL Acoustics
12 990 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 7 kg
Rozměry: V: 24 cm, H: 26 cm, Š: 22 cm
Typ Subwooferu: Aktivní
Výkon: 100W
Zesilovač: Třídy D

Miniaturizovaný zázrak

Tzero je v mnoha ohledech tím nejnáročnějším projektem, který jsme kdy realizovali. Nikdy předtím jsme totiž nedodávali tak mnoho za tak málo. 5 vrstev laku si můžete zvolit v černém nebo bílém vysokém lesku, stejně jako u všech modelů řady T, zesilovač NextGen třídy D, vysokoúrovňové vstupy, oddělené vstupy pro kanál .1/LFE s vlastním ovládáním hlasitosti, abyste dosáhli dokonalé úrovně hudební scény, aniž byste museli závodit s nastavením nebo hledáním dálkového ovladače.

Klenotem modelu MKIII je nový měnič s hliníkovým košem, robustní 6,5 ”jednotka s výjimečným výkonem a nízkým rozšířením basů pro svou velikost. Ačkoli Tzero nebude hrát ve středních nebo velkých místnostech dostatečně tvrdě, vyrábíme spoustu větších modelů, které zvládnou tento úkol, Tzero MKIII však zůstává miniaturním zázrakem.

KOMPAKTNÍ VÝKON A VYTŘÍBENOST

Ve společnosti REL začíná design každého modelu definováním a návrhem nejlepšího basového pohonu pro danou aplikaci. Díky novému 6,5” měniči s velkým vychýlením a hliníkovým košem je MKIII výkonný a artikulovaný a přináší překvapivě hluboké basy. Je schopen bez námahy vyplnit menší prostory. Máte mnohem větší prostor? Podívejte se na jeden z našich větších modelů, je z čeho vybírat.

BASS PŘES JEHO VELIKOST

Ve společnosti REL začíná každý čistý list s designem nového modelu definováním a návrhem nejlepšího basového pohonu pro danou aplikaci. Zatímco 6,5” měnič s velkým vychýlením je k dnešnímu dni náš nejmenší, nemějte pochyb o tom, že je dostatečně výkonný a artikulovaný, schopný bez námahy zaplnit středně velké místnosti. Máte mnohem větší prostor? Použijte jej pro nenápadnou a prostornou prezentaci hudby a filmového zvuku. 

SPRÁVNÝ VÝKON A KONTROLA

Ačkoli je Tzero MKIII základním modelem REL, neznamená to, že se nemůže dostat vysoko nad svou váhovou třídu. 100 vysokonapěťových wattů zesilovače NextGen Class D znamená, že drží hlavu vysoko a je schopen poskytovat uspokojivý výkon po mnoho let. Nabízíme stejné vysoce kvalitní vstupní filtry, crossovery a omezovače jako naše větší modely. Tzero MKII obsahuje kompletní sadu konektivity REL, sadu rychlých filtrů s 8ms zpožděním a náš známý vysokoúrovňový vstup, stejně jako samostatný vstup .1 / LFE s vlastním ovládáním úrovně a pohotovostním obvodem, který spolehlivě ožívá i při velmi nízkých úrovních. 

Technická Specifikace

 

Barevné provedení

Černý a bílý vysoký lesk, 5 vrstev

Typ

Uzavřená ozvučnice, dolů vyzařující aktivní měnič

Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru

6,5“ (165 mm) s velkou výchylkou, ocelové chassis

Rozměr a materiál pasivního zářiče

N/A

Nejnižší frekvenční odezva

-6 dB při 37 Hz

Vstupní konektory

Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, Nízkoúrovňový single RCA, LFE RCA

Výstupní konektory

N/A 

Výstupní výkon

100 W (RMS)

Typ zesilovače

NextGen Třídy D

Bezdrátové připojení

N/A

 

 

SYSTÉM JIŠTĚNÍ:

 

Plně elektronický SET-SAFE

Ano

Ochrana proti D.C.

Ano

Ochrana proti zkratu výstupu

Ano

Napájecí napětí

100-240 voltů

Pojistka

2,00 A se středním zpožděním

Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm)

216 x 241 x 260 mm

Hmotnost

6,8kg

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

 

Neutrik speakon

Ano (10 metrů)

Napájecí kábel

Ano

Interconnect

 

 

 

Oficiální stránky výrobce: Rel Tzero MKIII

Rel Tzero MKIII video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu