Chord Electronics Hugo 2

Chord Electronics Hugo 2 lze použít doma i na cestách, se sluchátky nebo ho plnohodnotně využít jako špičkový D/A převodník v audio systému. Jeho linkový výstup a plně funkční dálkové ovládání přidává skutečnou flexibilitu v systémech plné velikosti a stolních počítačích.

Na objednávku - termín upřesníme Skladem na showroomu Zvolte variantu
59 990 Kč
Kategorie: Sluchátkové zesilovače
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Rozměry: V: 13 cm, H: 2 cm, Š: 10 cm
Typ zesilovače: Sluchátkový s DAC (přenosný)
Výdrž baterie: 8 hod (Enix Energies 3.7 V 9.6 Wh Li-ion (2600 mAh)
Vstupy: Bluetooth (Apt X), Micro USB, Koaxiální, Optický (44.1 kHz až 768 kHz - 16 bitů až 32 bitů dle vstupu)
Podporované audio formáty: PCM: 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz, 352.8kHz, 384kHz, 717.6kHz a 768kHz. 16 - 32 bitů, DSD: Nativní přehrávání podporováno. DSD až DSD512 (Octa-DSD)
Hugo 2 Black 900x675
můžete vidět na showroomu

V roce 2014 Chord Electronics představili Hugo, revoluční přenosný počítač DAC a zesilovač sluchátek, který se stal mezníkem v oblasti zvuku. Pokroky v digitální technologii, včetně nejnovějších FPGA a filtrů WTA (Watts Transient Aligned), nám umožnily představit verzi nové generace, Hugo 2, představující flexibilní nové funkce plus technický a zvukový výkon nové generace. Zařízení nabízí čtyři digitální vstupy (optický, koaxiální a HD USB) a Bluetooth s rozšířeným dosahem, s přehráváním souborů s vysokým rozlišením až 768 kHz a až DSD512 (Octa DSD) prostřednictvím svého HD USB vstupu. Analogové výstupy zahrnují 2x RCA, plus 3.5 mm a 6.35 mm sluchátkový výstup. Čtyřfunkční přepínací filtr nabízí užitečnou míru uživatelsky volitelného tvarování frekvence, přináší teplé a měkké nebo transparentní a pronikavé prezentace, což poskytuje další flexibilitu a uživatelskou kontrolu. Pro poslech sluchátek, Hugo 2 zachovává oblíbenou funkci digitálního křížení originálu a nabízí tři provozní režimy. Systém duplikuje účinek poslechu reproduktorů a je založen na pokročilém binaurálním audio výzkumu. Hugo 2 je vybaven čtyřmi sférickými ovládacími tlačítky, která osvětlují barevně kódovanými informacemi a kontrolním výkonem, vstupem, filtrováním a funkcemi křížového posuvu jednotky. Doba přehrávání baterie je kolem sedmi hodin a dva režimy automatického nabíjení jsou zahrnuty pomocí vyhrazeného nabíjecího portu Micro USB; indikátor zobrazuje stav nabíjení a nabití baterie.

Oficiální stránky výrobce: Hugo 2

Recenze v magazínu Hi-fi Voice

Hugo 2 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny společnosti CHORD ELECTRONICS lze nalézt v leteckém průmyslu, kde neomezené inženýrství znamená nekompromisní standardy. Tento koncept, navržený majitelem společnosti Johnem Franksem, pomohl formovat jeho filozofii od založení společnosti v roce 1989. První zesilovače byly dodány do BBC, poté do předních světových studií, včetně Abbey Road, Sony Music (New York) a později The Royal Opera. Chord Electronics dnes ve všech svých produktech využívá vlastní technologie.

Zpět do obchodu