Chord Electronics Anni

Stolní integrovaný zesilovač 

Anni představuje naši novou generaci technologie ULTIMA pro sluchátka i kompaktní reproduktory.

Na objednávku - termín upřesníme
36 990 Kč
Kategorie: Sluchátkové zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost:: 625 g
Rozměry:: Š: 16 cm, V: 4.25 cm, H: 96.6 cm
Frekvenční Řada:: 5 Hz-60 Khz (-3 dB)
Hlasité patro:: -110 DB
Signál k šumu:: -92 DB
THD:: 0.02%
Výkon:: 10 W 8 ohmů

ANNI 

Anni je náš vůbec první stolní integrovaný zesilovač. Zesilovač Anni, který je schopen napájet sluchátka i kompaktní reproduktory, využívá vlastní topologii obvodů ULTIMA a je dokonale uzpůsoben k využití plného potenciálu dnešních výkonných sluchátek, stolních monitorů a zdrojů zvuku s vysokým rozlišením.

Nový stolní integrovaný zesilovač Anni je součástí řady Qutest a plynule doplňuje rozlišovací schopnosti samostatného převodníku Qutest a gramofonového předzesilovače Huei, které získaly řadu ocenění. Jako systém představují komponenty Qutest bezkonkurenční stolní audio řešení, které nabízí špičkové digitální a analogové technologie pro moderní milovníky hudby. Dokonalou podporu poskytuje také kompaktní modulární stojan na zařízení QSS (Qutest Stand System).

Chord Electronics Anni

Společnost Anni nabízí nedávno oznámenou topologii obvodů pro korekci chyb s dvojitým posuvem vpřed, ať už se jedná o sluchátka nebo kompaktní reproduktory. Pokročilá technologie Anni umožňuje řídit jakoukoli sluchátkovou zátěž, vždy s kontrolou chyb a kompenzací zesílení.

Zesilovač Anni je vybaven 3,5 mm výstupy pro sluchátka a ¼palcovými (6,35 mm) výstupy, takže mohou poslouchat dva uživatelé současně, 4 mm banánkové výstupy pro reproduktory, a poskytuje 10 W kvalitního zesílení ULTIMA, které se ovládá pomocí regulátoru hlasitosti umístěného na čelním panelu, jenž slouží také jako přepínač vstupů pro dva liniové vstupy zesilovače Anni. Dvoustupňové ovládání gainu pro reproduktory poskytuje další možnosti využití široké škály stolních monitorů.

10W při 8Ω
Chord Electronics Anni
3.5 mm a 6.35 mm sluchátkový Jack
Chord Electronics Anni
Patentovaný Chord MOSFET
Chord Electronics Anni
4 mm banánky
Chord Electronics Anni
Nevyvážené RCA  invertované vstupy 
Chord Electronics Anni
Pevná hliníková konstrukce
Chord Electronics Anni
Třída AB Posuvné zkreslení
Chord Electronics Anni
VF spínaný napájecí zdroj
Chord Electronics Anni
Chord Electronics Anni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny společnosti CHORD ELECTRONICS lze nalézt v leteckém průmyslu, kde neomezené inženýrství znamená nekompromisní standardy. Tento koncept, navržený majitelem společnosti Johnem Franksem, pomohl formovat jeho filozofii od založení společnosti v roce 1989. První zesilovače byly dodány do BBC, poté do předních světových studií, včetně Abbey Road, Sony Music (New York) a později The Royal Opera. Chord Electronics dnes ve všech svých produktech využívá vlastní technologie.

Zpět do obchodu