Chord Electronics BerTTi

Stereo koncový zesilovač se 75W na kanál

Cenově nejdostupnější stereofonní zesilovač s technologií ULTIMA v portfoliu BerTTi přináší topologii ULTIMA nové generace za nižší cenu.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
109 990 Kč
Kategorie: Stereo koncové zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost:: 3.75 kg
Rozměry: Š: 23.5 cm, V: 5.9 cm, H: 25.6 cm
Výstupní výkon:: 75 W při 8 Ω
Frekvenční Řada:: 5 Hz-100 kHz +/- 0.5 dB
Gain: 30dB
Poměr signál-šum:: 87 dB (A-vážené)
THD:: 0.008%
Vstupní impedance:: 100 kΩ Nesymetrický / Symetrický, 0.78 V

BERTTI  

BerTTi je plně vyvážený 75wattový stereofonní zesilovač využívající nejnovější topologii ULTIMA s dvojitým napájením. BerTTi, který rozšiřuje řadu zesilovačů Chord Electronics s technologií ULTIMA, plně využívá pokročilou technologii korekce chyb, která monitoruje a okamžitě koriguje signály před koncovým stupněm, což zajišťuje úžasnou přesnost a bezkonkurenční věrnost ze zařízení s kompaktním šasi.

Chord Electronics BerTTi

BerTTi je vybaven symetrickými i nesymetrickými vstupy, vysoce kvalitními pozlacenými výstupy pro reproduktory a napájecím vstupem IEC 10 A. Mezi další vlastnosti patří dva upravené napájecí zdroje pro zvýšení výkonu a další pomocná napájecí lišta pro přední část, která poskytuje dodatečné napětí pro napájení na zakázku vyrobených tranzistorů MOSFET.

Britská společnost BerTTi přináší novou generaci topologie ULTIMA do přelomové řady Table Top (TT). V kombinaci s rozlišovací schopností oceňovaného D/A převodníku/předzesilovače Hugo TT 2 nabízí toto duo novou úroveň zvukového výkonu malého systému. Přidáním upscaleru Hugo M Scaler se schopností zvýšit rozlišení zvuku na 705,6 kHz, což je 16násobek nativního rozlišení CD, se systém tří boxů stává skutečně špičkovým.

Plně vyvážený systém
Chord Electronics BerTTi
Patentované Chord MOSFET
Chord Electronics BerTTi
Kompaktní design
Chord Electronics BerTTi
Technologie Trickle down ULTIMA
Chord Electronics BerTTi
Pevná hliníková konstrukce
Chord Electronics BerTTi
VF spínaný napájecí zdroj
Chord Electronics BerTTi
Dvojitá korekce chyb
Chord Electronics BerTTi
Chord Electronics BerTTi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny společnosti CHORD ELECTRONICS lze nalézt v leteckém průmyslu, kde neomezené inženýrství znamená nekompromisní standardy. Tento koncept, navržený majitelem společnosti Johnem Franksem, pomohl formovat jeho filozofii od založení společnosti v roce 1989. První zesilovače byly dodány do BBC, poté do předních světových studií, včetně Abbey Road, Sony Music (New York) a později The Royal Opera. Chord Electronics dnes ve všech svých produktech využívá vlastní technologie.

Zpět do obchodu