Sonos Arc

Prémiový soundbar pro vaši televizi, filmy, hudbu, hry a další.

Oživte veškerou svou zábavu s brilantně realistickým zvukem. Arc nabízí Dolby Atmos, užijte si ovládání pomocí dálkového ovladače, aplikace, vašeho hlasu a Apple AirPlay 2.

Skladem na showroomu Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: SONOS
25 990 Kč –23 % 19 990 Kč
Kategorie: Sonos
Záruka: 2 roky
Sonos Arc
Akce můžete vidět na showroomu SONOS jarní akce
25 990 Kč –23 %
Arc_Black-Lifestyle-Home_Theater-Q2FY20_MST-MST_JPEG_fid81365

Vyladěno k dokonalosti 

Technologie ladění Trueplay optimalizuje zvuk pro jedinečnou akustiku v místnosti. Arc se zkalibruje tak, aby zajistil perfektní zážitek z přehrávání.  

Arc_Black-Lifestyle-At_Home_With_Sonos-Formule_1-Q1FY21_MST-MST_JPEG_fid119482 Arc_White-Lifestyle-At_Home_With_Sonos-MotoGp-Q1FY21_MST-MST_JPEG_fid119879 Arc_Black-Lifestyle-At_Home_With_Sonos-Skiing-Q1FY21_MST-MST_JPEG_fid118970 Arc_White-Lifestyle-At_Home_With_Sonos-Cycling-Q1FY21_MST-MST_JPEG_fid119877

3D zvuk s technologií Dolby Atmos  

Zažijte na své televizi pořady, filmy a videohry s přesným a pohlcujícím zvukem Dolby Atmos. Arc vytváří vícerozměrnou zvukovou scénu, která se pohybuje kolem vás a vykresluje každý šepot a explozi s dramatickou čistotou, detailem a hloubkou.

*Vyžaduje televizor, který podporuje Dolby Atmos a obsah kódovaný Atmos.

Arc_White-Product_Render-Side_Profile-Hero-Q1FY20_MST-MST_fid95229 copy
7_Arc_Product_Image_07_Exploded

Mimořádný zvuk se setkává s elegantním designem

Díky jedenácti vysoce výkonným reproduktorům pro ostré výšky, dynamické střední výšky a překvapivé basy lze Arc diskrétně namontovat na zeď, nebo umístit na nábytek.

Realistický zážitek z  poslechu

Arc vytváří pět horizontálních kanálů, které mistrovsky roznesou zvuk po místnosti do více směrů ve správný okamžik tak, aby vytvořil prostorový zvuk.

Arc_Black-Product_Render-Angled_End-Hero-Q1FY20_MST-MST_fid77964
arc-black-top-cropped-voice

Ovládání hlasem

Google Assistant a Amazon Alexa jsou integrovány přímo v reproduktoru. Takže můžete přehrávat hudbu, kontrolovat zprávy, nastavovat budíky, nebo nechat si odpovědět vaše dotazy. Zcela bez použití rukou, nebo telefonu.

Snadno rozšířitelné

Bezdrátově připojte Sub k dalším reproduktorům a   vytvořte tak ještě větší zážitek z poslechu. 

arc-sub-onesl-black
Arc_Black-Product_Render-Back_Port__Macro-Hero-Q1FY20_MST-MST_fid96665 copy

Ovládejte vše pomocí aplikace


Snadno spravujte svůj systém z jakékoli místnosti. Procházejte hudbu, rádio, podcasty a audioknihy. Upravujte hlasitost, synchronizujte přehrávání skupinových reproduktorů a nastavení multiroom systému. Nastavujte vlastní budíky a další funkce.

Vynikající zvuk pro každou místnost

Kompaktní design se hodí téměř do každého prostoru. Položte si reproduktor na kuchyňskou desku, k televizi, nebo na kancelářskou polici. 

Přizpůsobte si svůj Sonos systém

Začněte s jedním reproduktorem a později můžete snadno přidat další. Stereo párové reproduktory ve stejné místnosti pro odvážnější a bohatší zvuk. Připojte Sub k Arc, Playbar, nebo Beamu pro hlubší basy a poté přidejte pár zadních reproduktorů pro pohlcující prostorový zvuk. Připojte svůj gramofon k zesilovači Five nebo Amp a streamujte vinyl po celém domě.

VÍCE O SONOS

Sonos S2 Aplikace

Jednoduchá aplikace k ovládání a správě reproduktorů Sonos

Jednoduché nastavení

Zjistětě jak jednoduché je jednoduché nastavit a provozovat Sonos

Skvělý zvuk

Přečtěte si více o tom jak Sonos vytváří skvělý zvuk.

Multiroom

Možnost poslouchat ve více místnostech najednou, nebo párovat reproduktory k sobě.

Podporované formáty

Více informací k podporovaným formátům přes WiFi u Sonos reproduktorů.

7_Arc_Product_Image_07_Exploded

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
RK Avatar autora TOP KVALITKA! 3.2.2023 14:58
Můžu všem doporučit. Zvuk jako v kině :)

 

Sonos je Americká firma z Kalifornie, založená v roce 2001 čtveřicí John MacFarlane, Craig Shelburne, Tom Cullen, and Trung Mai.

Dnes Sonos známe především jako firmu poskytující zvukový zážitek a hlavně jako průkopníky v bezdrátových reproduktorech pro více místností pod pojmem multiroom. Sonos umožňuje posluchačům bez námahy užít si to, co chtějí, jak chtějí a kde chtějíDíky skvělému zvuku, prvotřídnímu designu a snadno použitelným produktům, které spolu jednoduše spolupracují. 

Sonos spolupracuje s více než 100 partnery jako Tidal, Deezer, Spotify, Amazon Music, Apple Music. A hlasovými asistenty Amazon Alexa, Siri od Apple, nebo Google Asistent. Seznam všech služeb si můžete prohlédnout zde

 

 

¨

Zpět do obchodu