Chord Electronics Étude

Stereofonní koncový zesilovač se 150W na kanál

Díky technologii odvozené z leteckého průmyslu je Étude neuvěřitelně kompaktní stereofonní zesilovač s ohromujícím výkonem, rychlostí a čistotou.

Na objednávku - termín upřesníme
134 990 Kč
Kategorie: Stereo koncové zesilovače
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 5 Hz – 120 kHz +/- 0.5 dB
Rozměry: Š: 33.5 cm, V: 6.7 cm, H: 17.5 cm
Separace kanálů: více než 95 dB
Vstupní impedance: 100 kΩ
Výstupní výkon: 150W na kanál při 4Ω
Gain: 30 dB
Spotřeba energie: 300W
Vstupní kapacitance: <30 pf
Výstupní impedance: 0.02 Ω
Výstupní induktance: 2.6 μH

ÉTUDE

Mnohokrát oceněná řada produktů Chord Electronics Choral ještě nikdy nezněla tak dobře. Přivítejte Étude, 150w stereofonní zesilovač třídy AB s první zásadně novou topologií od založení společnosti Chord Electronics v roce 1989, využívající vysoce pokročilé technologie známé z leteckého průmyslu.

Chord Electronics Étude

Choral Étude byl navržen tak, aby doplňoval a plně využíval potenciál mnohokrát oceněného převodníku DAVE DAC, který má funkci předzesilovače, a zcela nová topologie má ještě rychlejší dodávku energie než dosavadní konstrukce, nabízí bezkonkurenční dynamiku, realistické podání přechodových informací a snadnou kontrolu nad měniči reproduktorů.

Konstrukce zesilovače Étude je založena na technologii korekce chyb s vícenásobnou zpětnou vazbou a dvojitým posuvem vpřed, která inteligentně upravuje a kompenzuje individuální linearitu 250wattové boční struktury vysoce výkonných patentovaných tranzistorů MOSFET. Vnitřně jsou k dispozici tři samostatné vysokofrekvenční spínané napájecí jednotky, jedna pro každou aktivní napájecí lištu a poslední pro pomocné lišty. Ve spojení s pokročilým vnitřním stíněním, konstrukcí s aktivním chlazením v plášti a vlastními tranzistory MOSFET společnosti Chord Electronics získáte Étude, prvotřídní extrémně rychlý křišťálově čistý zesilovač.

Ačkoli je zesilovač konzervativně dimenzován na 150 W do 4 Ω, pokud budete Étude provozovat v režimu bridge mono, můžete tento výkon zvýšit až na 300 W do 4 Ω.

Plně vyvážený okruh
Chord Electronics Étude
Chlazení větrákem
Chord Electronics Étude
Patentované Chord MOSFET
Chord Electronics Étude
Stereo vyvážené XLR vstupy
Chord Electronics Étude
Vrchní světelný kruh
Chord Electronics Étude
Pevná hliníková konstrukce
Chord Electronics Étude
Třída AB Posuvné zkreslení
Chord Electronics Étude
VF spínaný napájecí zdroj
Chord Electronics Étude
Dvojitá korekce chyb
Chord Electronics Étude
Chord Electronics Étude

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny společnosti CHORD ELECTRONICS lze nalézt v leteckém průmyslu, kde neomezené inženýrství znamená nekompromisní standardy. Tento koncept, navržený majitelem společnosti Johnem Franksem, pomohl formovat jeho filozofii od založení společnosti v roce 1989. První zesilovače byly dodány do BBC, poté do předních světových studií, včetně Abbey Road, Sony Music (New York) a později The Royal Opera. Chord Electronics dnes ve všech svých produktech využívá vlastní technologie.

Zpět do obchodu