KEF KUBE 12 MIE BLACK

12-ti palcový aktivní subwoofer tradiční řady Kube o vylepšenou kolekci MIE (Music Integrity Engine®)

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: KEF
23 990 Kč
Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky
Frekvenční odezva:: 22 – 140 Hz
Hmotnost:: 18.6 kg
Měniče:: 300mm
Rozměry:: Š: 39.3 cm, V: 41 cm, H: 41 cm
Třída zesilovače:: Třída D
Vstupy:: RCA Phono, Reproduktorové, Expansní port pro KW1
Maximální výstup:: 114 dB
Požadavky na síť:: 100 – 240V
Spotřeba energie:: 300 VA
Výkon zesilovače:: 300 W RMS
pdt kube12 stn pks 05 11.23
Novinka

KUBE 12 MIE

Bezproblémová elegance

Uzavřená konstrukce skříněk usnadňuje optimální umístění a moderní design hladce ladí s interiérem místnosti.

Music Integrity Engine® (MIE)

Vlastní algoritmy DSP (Digital Signal Processing) společnosti KEF zajišťují, že každá součást subwooferu pracuje v dokonalé harmonii. Funkce jako iBX Intelligent Bass Extension zajišťují ještě hlubší a přesnější basy při jakékoli úrovni poslechu.

Pociťte sílu

Model Kube je vybaven předním reproduktorem s dlouhou projekční vzdáleností, velkou plochou kužele a vysokým zdvihem, který poskytuje vyšší výkon při nižších frekvencích. Jeho účinný a chladně pracující 300W zesilovač třídy D RMS dále zvyšuje výkon.

KEF KUBE 12 MIE BLACK

Všestranné ponoření

Středně velký model z řady Kube, který nabízí snadné umístění a je ideální pro zvýšení kvality filmů, hudby, televize a her.
KEF KUBE 12 MIE BLACK

Bezproblémová bezdrátová integrace

KW1 umožňuje optimální umístění zařízení Kube bez omezení kabely. Vysoce kvalitní bezdrátový přenos zajišťuje přenos všech nuancí a dopadů vašich oblíbených filmů a hudby.
KEF KUBE 12 MIE BLACK

Dobře připojen

Kube nabízí všestranné možnosti připojení, včetně KEF SmartConnect a vstupů na úrovni reproduktorů, takže připojení k jakémukoli systému je hračka.
KEF KUBE 12 MIE BLACK

3 možnosti nastavení polohy EQ v místnosti

Intuitivní možnosti přednastavení zajišťují vynikající výkon reproduktoru Kube bez ohledu na to, kde v místnosti je postaven.
KEF KUBE 12 MIE BLACK

Více režimů napájení

Režim "Automatické probuzení" detekuje zvukové signály pro okamžitou připravenost, režim "Stále zapnuto" zajišťuje okamžitou připravenost k přehrávání a režim "12V spoušť" zajišťuje automatické probuzení.

Jsou tu subwoofery...

a jsou tu KEF subwoofery.

Vezměte si domů pohlcující sílu hlubokých detailních basů s bezkonkurenční akustickou přesností, která vás přenese přímo do centra dění. Více než 60 let inovací při výrobě oceňovaných reproduktorů z nás udělalo autoritu v oblasti zvuku a naše řada subwooferů přináší domů niterný zážitek z moderního pohlcujícího zvuku jako žádná jiná pro filmy, hry, hudbu a streamování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu