Cambridge Audio AXR 100D

100 W na kanál - ideální pro napájení reproduktorů různých velikostí, včetně stojanových, ideální pro středně velké a velké místnosti.
Integrovaný tuner DAB+ / FM - s RDS a 40 předvolbami stanic
Vestavěný gramofonový stupeň MM - zapojte a přehrávejte gramofon, žádné další komponenty nejsou potřeba
Vestavěný Bluetooth 5.0 - snadné bezdrátové připojení k chytrým telefonům apod.
Štíhlý elegantní design - klasický hi-fi design se stylovým bílým LED displejem
Digitální a analogové vstupy - spousta zadních konektorů pro audio zdroje
Sluchátkový konektor plné velikosti a vstup Aux-In - na předním panelu pro větší pohodlí

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Cambridge Audio
16 890 Kč
Kategorie: Tunery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.1 kg
Maximální spotřeba energie: 300 W RMS 8 Ω; 550 W Ω - jeden kanál, 250 W 8 Ω ; všech pět kanálů
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: <0,5 W
Frekvenční odezva: 5Hz - 50 kHz
Výstupní výkon: 100W (8Ω) 140W (4 Ω)
Digitální výstupy: PCM 16-24 bitů S/P DIF koaxiální 32-192 kHz TOSlink optický 32-192 kHz
Bluetooth®: 5,0 A2DP/AVRCP podpora SBC
Tunerová pásma: Evropské AM (522-1629kHz) FM (87,5-108MHz) / americké AM (530-1710kHz) FM (87,5-108MHz)
Vstupní impedance: 47 kΩ

Digitální rozhlasový zvuk na prvním místě

Zesilovač AXR100D s výkonem 100 W a tunerem DAB+/FM je zesilovač, který je třeba brát vážně - díky integrovanému gramofonovému stupni pro snadné připojení gramofonu a technologii Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonu. K atraktivitě zesilovače R100D přispívá i speciální výstup pro subwoofer, který zajišťuje hutné basy, a dvě sady reproduktorových výstupů, zatímco spousta zástrček vpředu i vzadu zvyšuje jeho všestrannost.

Vaše cesta za zvukem

AXR100D je výkonný přijímač (zesilovač a rádio), který je zaměřen na poslech hudby a zhodnocení jejího záznamu z různých zdrojů - včetně integrovaného digitálního tuneru. Hi-fi separáty, jako je AXR100D, jsou navrženy tak, aby přijaly signál, zesílily jej a vyvedly do vašich reproduktorů. Vyberte si reproduktory podle vlastního vkusu - tento výkonný přístroj vám rozhodně nabízí mnoho možností.

Přímý přenos rádia

Při všech těch řečech o streamování je někdy snadné zapomenout na prosté potěšení z rádia. Zapněte ho a ono prostě bude hrát. S AXR100D můžete naprogramovat až 40 oblíbených stanic a rychle je načíst, aniž byste je potřebovali znovu vyhledávat. Informace o stanicích a skladbách DAB+ se zobrazují na bílém LED displeji.

Povolte kolečka z oceli

Vestavěný gramofonový předzesilovač je esem v rukávu modelu AXR100D. Znamená to, že k němu můžete rovnou připojit gramofon bez jakékoli další sady. Kompatibilita s pohyblivými magnety (MM) znamená, že AXR100D funguje s celou řadou gramofonů - včetně toho vintage, který jste si vyhlédli. Brzy si budete moci přehrávat desky, na které jste si šetřili, a plánovat, co si koupíte příště.

Bluetooth - streamování je snadné

Díky integrovanému rozhraní Bluetooth je přehrávání hudby z telefonu, notebooku nebo jiného kompatibilního zařízení na přehrávači AXR100D velmi snadné. Je to skvělý způsob, jak s vámi mohou přátelé sdílet hudbu, což vám pomůže objevit nová oblíbená alba - dříve než utratíte za vinylovou kopii.

Připojení ke zvuku

AXR100D je velmi dobře propojený receiver se třemi páry analogových vstupů RCA, phono sekcí s pohyblivým magnetem pro gramofon a dvojicí nahrávacích výstupů. K dispozici je jeden digitální koaxiální vstup a také 2 optické konektory. Kvalitní Hi-fi reproduktorové vazební sloupky (konektory) pro 2 sady reproduktorů zajišťují bezpečné připojení tlustého kabelu pro autentický zvuk.

Navrženo pro život

Stejně jako ostatní modely řady AX sdílí i model AXR100D náš styl Lunar Grey s minimalistickou maskou, černou ocelovou skříní a "plovoucí" základnou. Tento nadčasový vzhled umožňuje postupnou modernizaci naší řady. Relativně štíhlá konstrukce v klasické hi-fi šířce 430 mm také znamená, že AXR100D může přidat nové funkce a snadno se zařadit do již tak oblíbeného systému.
Oficiální stránky výrobce: Cambridge Audio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro vynikající poměr kvality vůči ceně.

Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Je až neuvěřitelné, jak kvalitní zvuk tyto dostupné přístroje dokáží předvést. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio komponentů jedinečnou alternativu.

Zpět do obchodu