Marantz AV 10

Referenční 15.4 kanálový symetrický procesor s Dolby Atmos, DTS:X Pro, Auro-3D, IMAX Enhanced a 8K Ultra HD a vestavěným streamováním HEOS®. AV 10 je AV procesor referenční úrovně.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Marantz
177 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky

Dokonalost Začíná Teprve s Výkonem

Řada Marantz CINEMA, postavená na desetiletích bohatého dědictví, navržená v nadčasovém stylu a zkonstruovaná pro nejvyšší výkon, je základem nejnáročnějších domácích kin na světě.

Bezchybný Výkon

Řada Marantz CINEMA, postavená na desetiletích bohatého dědictví, navržená v nadčasovém stylu a zkonstruovaná pro nejvyšší výkon, je základem nejnáročnějších domácích kin na světě.

Technologický Leader

AV 10 je vybaven nejnovějšími formáty pohlcujícího zvuku, videem 8K, optimalizací místnosti, streamováním a dalšími technologiemi, které vám zjednoduší a zkvalitní zábavu.

Výjimečný Design

AV 10 je moderním vyjádřením nadčasových designových principů a vyznačuje se ikonickým průzorem Marantz, prvotřídními materiály a decentními bočními světly, která osvětlují přední panel.

Výkon

Náš Mistr Zvuku Marantz pečlivě vyladil AV 10 pro úžasný výkon s pečlivým výběrem dílů, abyste vytvořili ten nejhudebnější zvuk ve své domácnosti.

Styl

Dokonalost je slyšet a vidět. AV 10 je pečlivě vyroben z autentických materiálů v moderním stylu odpovídajícím jeho bohatému dědictví a ohromujícímu výkonu.

Přizpůsobitelnost

Promyšlené možnosti připojení a možnost jemného doladění vám umožní vytvořit si AV 10 podle svých představ.

Nenáročný

Díky přiloženému hliníkovému dálkovému ovladači, přístupným ovládacím prvkům na předním panelu a intuitivnímu procesu nastavení na obrazovce se budete ihned cítit jako zkušený uživatel.

Oficiální stránky výrobce: Marantz AV 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu