Marantz VS3003

Přepínač Marantz VS3003 HDMI umožňuje připojit až tři zařízení 8K k vybraným AV přijímačům Marantz 8K. Má kompaktní rozměry pro snadné umístění a obsahuje praktické dálkové ovládání.

Na objednávku
Značka: Marantz
4 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky

Připojte až tři 8K kompatibilní zdrojová zařízení

Současná generace špičkových AV receiverů Marantz je vybavena jedním vyhrazeným vstupem HDMI pro zdrojová zařízení s rozlišením 8K nebo 4K/120 Hz. Připravte se na rostoucí počet takových zařízení a vylepšete svůj oblíbený AV přijímač o model Marantz VS3003. Umožňuje připojit k AV přijímači Marantz 8K až tři 8K zařízení, čímž se ztrojnásobí vstupní možnosti.

Kompaktní rozměry a elegantní vzhled

Na šířku a do hloubky není větší než pouzdro na Blu-ray, takže se VS3003 vejde téměř kamkoli. Díky přední desce z broušeného černého hliníku má také prémiový vzhled.

Naprosto jednoduché používání

Pomocí technologie HDMI-CEC můžete automaticky zapínat a přepínat vstupy na přepínači HDMI i na přijímači AV. Jedinečná funkce "AVR Control" umožňuje přepínat vstupy VS3003 pomocí IR dálkového ovladače AVR.

Vhodný pro zakázkové instalace

Součástí dodávky je držák pro montáž na stěnu, který umožňuje připevnit přepínač HDMI na stěnu. Je také vybaven kabelovým IR dálkovým opakovačem pro případ, že jsou VS3003 a AVR v rackovém systému nebo za skříní, která blokuje IR příjem.
Oficiální stránky výrobce: Marantz VS3003

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu