Marantz Cinema 70S

Tenký 7.2kanálový zesilovač s výkonem 50 W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X a 8K Ultra HD a vestavěné streamování HEOS. CINEMA 70s působí nenápadně, přesto zůstává vysoce výkonným AV receiverem.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Skladem na showroomu Zvolte variantu
Značka: Marantz
21 490 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky
Typ zesilovače: AV Receiver, Multikanálový
Třída zesilovače: A / B
Výkon zesilovače: 50 W (8 Ω), 70 W (6 Ω)
Počet zesilovaných kanálů: 7
Multikanálové Audio kodeky: DTS:X, Dolby Atmos (včetně Dolby Atmos Music)
Audio kodeky: MP3 / WMA / AAC / FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/31
Audio vstupy:
Audio výstupy:
Video vstupy:
Video výstupy:
Ovládací aplikace: HEOS (CZ lokalizace), Marantz AVR Remote (iOS / Android), Alexa / Google Voice Assistant / Apple HomePod
Akustické nastavení místnosti: Audyssey
Podporované hudební služby: Amazon Music HD/ Amazon Music / TIDAL / Deezer / iHeart Radio / Napster / SoundCloud / Mood Mix / ROON / AirPlay 2 / Spotify Connect / TuneIn
Rozměry: 442 x 384 x 109 mm
Hmotnost: 8.7 kg

Dokonalost Začíná Teprve s Výkonem

Receivery Marantz řady CINEMA, postavené na desetiletích bohatého dědictví, navržené v nadčasovém stylu a zkonstruované pro maximální výkon, jsou základem nejnáročnějších domácích kin na světě.

Bezkonkurenční Výkon

Poutavá prostorovost, vřelý a bohatý tón a realistická dynamika jsou legendárními charakteristickými znaky zvuku Marantz.

Přední Technologie

CINEMA 70s je vybavena nejnovějšími formáty pohlcujícího zvuku, videem v rozlišení 8K, optimalizací akustiky místnosti, streamováním a dalšími technologiemi, které vám usnadní a zkvalitní zábavu.

Výjimečný Tenký Design

CINEMA 70s je moderním vyjádřením nadčasových designových principů a vyznačuje se velmi kompaktním štíhlým designem, ikonickým průzorem Marantz a symetrickým designem.

Styl

Dokonalost je slyšet a vidět. Štíhlý design CINEMA 70s je o polovinu menší než u mnoha jiných přijímačů, ale design zůstává luxusní a každý prvek je pečlivě promyšlený.

Přizpůsobitelnost

Promyšleně zvolené možnosti připojení a možnost jemného doladění vám umožní vytvořit si systém CINEMA 70s podle svých představ.

Nenásilný

Díky dodávanému dálkovému ovladači, přístupným ovládacím prvkům na předním panelu a intuitivnímu procesu nastavení na obrazovce se budete ihned cítit jako zkušený uživatel.

Kompatibilita

Šest vstupů HDMI, digitální, analogové a gramofonové vstupy a výstupy pro reproduktory a předzesilovače zajišťují připojení prakticky k jakýmkoli dalším komponentům.

Možnost upgradu

Díky rozsáhlým vstupním a výstupním možnostem a výkonnému softwarovému ekosystému lze systém CINEMA 70s snadno upgradovat s rozvojem domácího kina.

Oficiální stránky výrobce: Marantz Cinema 70S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu