NAD CI 8-120 DSP

Osmikanálový instalační DSP zesilovač a procesor poskytuje výkon 8 x 120 wattů do 8 ohmů a zvládne tak napájet téměř všechny typy reproduktorů, které ve vašem multiroom audio systému můžete potřebovat.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: NAD Electronics
92 492 Kč

Všechny instalační modely značky NAD jsou založeny na vyzkoušených platformách poskytujících stabilní a spolehlivý výkon. CI 8-120 DSP používá na zakázku vyladěnou verzi osvědčeného výkonového stupně Hypex UCD. Ten umožňuje dosáhnout masivní výkon s extrémně nízkým zkreslením a šumem v celém slyšitelném rozsahu. CI 8-120 DSP bez problémů zvládá i dlouhé kabelové trasy a obtížně kontrolovatelné reproduktory.

Výkon 8 x 120 wattů do 8 ohmů, celkové harmonické zkreslení < 0,05 %, odstup signál/šum > 88 dB, činitel tlumení > 110, frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu