Accuphase A-250

Monofonní výkonový zesilovač ve třídě A o výkonu 200W (4Ω).

Na objednávku
Značka: Accuphase
579 900 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 1x400W/2Ω, 1x200W/4Ω, 1x100W/8Ω
Třída zesilovače: A
Damping factor: 1000
S/N (odstup signál/šum): 127 dB
Frekvenční rozsah: 20- 20.000Hz
Rozměry zesilovače š v h: 465x238x514 mm
Hmotnost zesilovače: 46 kg

Nejvyšší model koncového zesilovače v čisté třídě A je navržen bez jakýchkoliv kompromisů a pečlivě vybraných materiálů s nejlepšími dostupnými technologiemi japonského high-end výrobce, aby vynikal v každém ohledu, překonával limity ve své kategorii a patřil k vrcholu výkonových zesilovačů. Ohromný výkon zajišťuje silný napájecí zdroj s masivním vysoce účinným toroidním transformátorem a dvěma účinnými na míru vyrobenými filtračními kondenzátory o kapacitě 100 000 uF s 20 výkonných MOS-FET tranzistorů paralelním v push-pull uspořádáním v lineárním výkonu schopný poskytovat výkon až 800W při zátěži 1 ohmu. Při navrhování A-250 byl kladen velký důraz na co nejmenší zkreslení výstupní šum, který je zlepšen o 20% už tak skvělé hodnoty předchozího modelu, díky dvojité firemní technologii MCS+ (Multiple Circuit Summing) dosahuje jedny z nejlepšího poměru signál / šum v nabídce zesilovačů Accuphase. Konfigurace Double MCS + používá čtyři obvody pro zesílení vstupního signálu zapojený paralelně, aby se minimalizovalo zkreslení a vede ke zvýšení poměru signál/šum (127 dB), výsledná úroveň kvality zvuku s maximem detailů je prostě ohromující! Damping Factor dosahuje garantované hodnoty 1000 (Accuphase uvádí reálných 1400) a ultra nízká hodnota výstupní impedance dává jistoty možnosti připojit jakékoliv reproduktory, které lze připojit do robustních terminálů v klasickém, bi-wire případně při použití čtyř zesilovačového propojení bi-ampového nebo využít výrazné navýšení výkonu v můstkovém zapojení. Přední panel po odklopení umožňuje několik podstatných nastavení funkcí zesilovače a obrovský digitální měřič s velkým rozsahem, jenž pomalu nahrazuje zatím jen u top modelů klasické analogové indikátory.

 

A-250 front panel

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase A-250

Accuphase A-250 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení