Accuphase C-2850

Nová generace analogového předzesilovače ze série Precision C-2850 se vyznačuje dokonalým řemeslným zpracováním a revolučními top technologiemi pro zajištění nejlepšího možného výkonu pro použití i těch nejnáročnějších audio sestavách.

Na objednávku
Značka: Accuphase
999 999 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
S/N (odstup signál/šum):: 111 dB
Zdrojové vstupy:: 5x RCA, 2x XLR; externí PRE vstup: 1x RCA, 1x XLR
Zdrojové výstupy:: 2x RCA, 2x XLR, Volitelný Phono AD-2850
Rozměry předzesilovače:: 477/156/412 mm
Hmotnost předzesilovače:: 24,5 kg

C-2850 má duální monofonní uspořádání pro levý a pravý kanál se silným výkonem napájení pochází z velkého toroidníhol transformátoru a 4 kusů speciálně vyrobených kondenzátorů o kapacitě 10 000uF. Díky neustále zdokonalovaného ovládaní hlasitosti AAVA (Accuphase Analog Vari-gain Amplifier) je o 20% vylepšen poměr signál šum (111 dB) s ještě dokonalejším vnitřním uspořádáním pomohlo ke zkrácení signálových cest na minimum. Naprosto tichý chod je docílen použitím vylepšených materiálů zamezujícím jakýmkoliv nežádoucím vibrací na desce přístroje. Maximální dokonalosti na, kterých si Accuphase zakládá se projevil i při komfortním ovládání a vysoké flexibilitě nastavení. Manuálně lze nastavit i volitelný referenční gramofonový modul (AD-2850) s duálním vstupem pro MM/MC přenosky. 

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase C-2850

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.