McIntosh MC152

  • 150 Wattů x 2 kanály
  • Prostorově úsporný 6" vysoký podvozek
Na objednávku
Značka: McIntosh
179 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky

McIntosh MC152 Hi-Fi World Best Amplifier 2015 Award

"Nejlepší zesilovač" 2015 - Hi-Fi svět

Hi-Fi World magazine 5 out of 5 globes award badge

Lyd & Bilde 5 Star Review logo

Vysoce doporučeno

Stereo zesilovač McIntosh MC152 dodává 150 wattů výkonu do dvou kanálů při 2, 4 nebo 8 ohmech. Pro připojení vašeho předzesilovače jsou zahrnuty symetrické i nesymetrické vstupy. Náš nejmenší současný model polovodičového stereo zesilovače, pokud jde o výstupní výkon, MC152 je perfektní pro systémy skromné velikosti, kde není potřeba vyšší výstupní výkon, nebo pro domácí kina pro napájení prostorových kanálů.
"Nejlepší zesilovač" 2015 - Hi-Fi svět

McIntosh MC152 Amplifier, C47 Preamplifier, MCT450 SACD/CD Transport, XR50 Speakers

Zesilovač MC152 zobrazený s předzesilovačem C47 (nahrazeno C49), MCT450 SACD/CD Transport (nahrazeno MCT500) a reproduktory XR50 v červeném ořechu. Všechny jednotky se prodávají samostatně.

Díky prostorově úspornému designu se štíhlým 6” vysokým šasi se vejde tam, kde se větší modely nevejdou. I když může být fyzicky menší než naše ostatní zesilovače, stále je plný všech technologií, kterými je McIntosh známý, a bude fungovat na stejně vysokých standardech jako kterýkoli z našich zesilovačů. Výstup McIntosh Autoformer™ zajišťuje, že každý reproduktor obdrží plný výkon bez ohledu na jeho impedanci, zatímco náš jedinečný obvod Power Guard® zabraňuje oříznutí, které by mohlo poškodit vaše reproduktory. Naše držáky pro připojení reproduktorů poskytují bezpečné připojení ke kabelům reproduktorů.
"Byla to kombinace síly, kontroly a celkové soudržnosti, díky které McIntosh tak dobře fungoval se zdánlivě všemi hudebními žánry... V případě potřeby může být jemný a nehybný - a přesto je prostě doma, vytlouká hluboké basové linky a burácí." kytarové akordy nebo orchestrální crescendos. Nejen ořezaná verze větších výkonových zesilovačů McIntosh, ale také skvělá interpretka sama o sobě." Oceněno 5 z 5 glóbusů. - Hi-Fi svět
MC152 je doplněn klasickým předním panelem z černého skla McIntosh, stříbrnými koncovkami a dvojicí velkých, snadno čitelných modrých wattmetrů, které jsou celosvětově uznávány jako symbol kvalitního zvuku. Přineste si MC152 domů ještě dnes a seznamte své přátele a rodinu s legendárním výkonem, který dokáže poskytnout pouze McIntosh. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MC152

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení