McIntosh C49

  • 13 vstupů (7 analogových + 6 digitálních)
  • Podporuje soubory až DSD256
  • Dodává se s nainstalovaným digitálním audio modulem DA1
  • K dispozici je volitelný upgrade instalovaný prodejcem na digitální audio modul DA2
Na objednávku
Značka: McIntosh
159 990 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky
Buďte připraveni na budoucí digitální hudební technologie s předzesilovačem C49. C49 je vybaven naším digitálním audio modulem DA1, který může být nahrazen novými moduly, jak se vyvíjejí nové digitální audio technologie. To vám umožní udržovat váš C49 aktuální s digitálními hudebními formáty a životaschopný i do budoucna.
McIntosh C49 Preamplifier

C49 přichází s velkým množstvím vstupů. Pro analogový signál má 2 symetrické a 3 nevyvážené, spolu se 2 phono vstupy (skládající se z 1 pohyblivé cívky a 1 pohyblivého magnetu) pro připojení gramofonů. Na digitální straně má 6 vstupů umístěných v modulu DA1. Vstupy jsou: 2 koaxiální, 2 optické, 1 USB a 1 proprietární MCT (pro použití s ​​naší řadou MCT přenosů SACD/CD). DA1 je napájen 8kanálovým, 32bitovým digitálně-analogovým převodníkem (DAC), který se používá v režimu Quad Balanced; podporuje až DSD256 a DXD 384kHz pro přehrávání zvuku s vysokým rozlišením. (NYNÍ K DISPOZICI: Volitelný prodejce nainstaloval upgrade na digitální audio modul DA2.) Celkem má C49 13 vstupů a každý může mít uživatelsky přívětivé názvy pro zjednodušení nastavení a ovládání systému.

"Digital byl čistý, ale ne drsný, obraz a zvuková scéna byly dobré a po stažení ovladačů USB McIntosh běžel DA1 bez problémů. Podle mého názoru byste si museli koupit docela hvězdný samostatný DAC, abyste překonali DA1. Možná byste dokonce zaplatili ceny, které by se vyrovnaly nákladům celé C49, než byste získali něco mnohem vyššího, než co dokáže.“ Vítěz ceny Editors Choice Award za rok 2021 za předzesilovače. - Audiofil na částečný úvazek

Pro připojení k vašemu zesilovači a zbytku vašeho domácího audio systému má C49 2 symetrické variabilní výstupy, 2 nesymetrické variabilní výstupy a 1 nesymetrický pevný výstup. Výstupy jsou navrženy pro snadné použití při bi-ampování vašich reproduktorů tak, aby nedocházelo k nechtěnému vypnutí vysokých ani nízkých tónů. Vaše zdroje zvuku lze jemně doladit pomocí ovladačů basů a výšek. C49 lze bez problémů integrovat do vašeho systému domácího kina pomocí funkce Home Theater Pass Through. Porty Power Control umožňují snadné zapnutí/vypnutí dalších připojených komponent McIntosh, zatímco datové porty mohou posílat příkazy dálkového ovládání připojeným zdrojovým komponentám. Součástí je také náš sluchátkový zesilovač High Drive s Headphone Crossfeed Director (HXD®).

"Lepší detaily, lepší zvuková scéna, lepší koherence... Ať už jsem poslouchal svou sbírku CD nebo nějaké hi-res, hudba zněla mnohem bujněji a plnější než moje současné nastavení. Bylo to organickější a opravdovější." - Tajemství domácího kina a High Fidelity

C49 je jedním z mnoha produktů McIntosh, které získaly označení Roon Tested od Roon Labs. Jako partner Roon Tested McIntosh poskytl Roonovi vybavení pro testování s řadou různých operačních systémů a počítačů a sdílel informace o jeho designu a možnostech.

McIntosh C49 Preamplifier C49 je dodáván s klasickými designovými sponkami McIntosh, jako je přední panel z černého skla, knoflíky, osvětlené logo a hliníkové koncovky. Spárujte jej s řadou zesilovačů, gramofonů, CD přehrávačů, tunerů, reproduktorů, regulátorů výkonu a zařízení pro korekci místnosti, abyste vytvořili kompletní domácí audio systém. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh C49

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení