McIntosh MC255

  • 250 Wattů x 3 kanály; 200 Wattů x 5 kanálů
  • Měřič výkonu TripleView™
  • Více než 100% nárůst dynamické výšky
  • Dynamic Power Manager®; Power Guard®
  • Určeno pro domácí kina
Na objednávku
Značka: McIntosh
259 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky
Dodejte svému domácímu kinu výkon, který si zaslouží, s 5kanálovým výkonovým zesilovačem pro domácí kino MC255.
McIntosh MC255 Amplifier MC255 obsahuje náš pozoruhodný nový měřič výkonu TripleView™, který nezávisle ukazuje odečet výkonu tří předních kanálů zesilovače v reálném čase. Namísto tří samostatných okének, z nichž každé obsahuje jeden metr, jak je tomu u našeho předchozího 5kanálového zesilovače domácího kina, je snadno čitelný, 15” (38 cm) široký TripleView vybaven třemi našimi tradičními mechanickými měřiči v jednometrové skříni. . I když jde o zcela nový design, každý ze tří ukazatelů reagující na špičky v měřiči TripleView má stejně lákavý pohyb, kterým jsou známé měřiče McIntosh, a fungují na stejně vysoké úrovni jako kterýkoli z našich měřičů. Okouzlující vzhled a přívětivá záře měřiče TripleView jistě vzbudí zájem přátel a rodiny, ale jeho modré podsvícení s ochrannou známkou lze vypnout, aby nekonkurovalo vaší TV nebo filmové obrazovce.
Kromě nového měřiče TripleView získal MC255 mnoho dalších vylepšení výkonu, aby poskytl nezapomenutelný zážitek z kina ve vašem domácím kině. Kapacita filtru byla zvýšena o 50 %, což více než zdvojnásobilo dynamickou výšku z 1,7 dB na 3,6 dB – klíčová vlastnost zesilovače domácího kina – a také zlepšilo výkon nízkých frekvencí. Při použití pouze předního levého, středního a pravého kanálu se výstupní výkon zvýšil o 25 % z 200 wattů na kanál (WPC) na 250 WPC. Při použití všech 5 kanálů obdrží každý zdravých 200 WPC. Bez ohledu na počet použitých kanálů je plných 200 nebo 250 wattů dodáváno do 4 nebo 8ohmových reproduktorů prostřednictvím naší technologie Dynamic Power Manager® (DPM).
MC255 běží chladně a tiše díky čtyřem našim chladičům McIntosh Monogrammed Heatsink™, které jsou připojeny k pokročilým vysokoproudým výstupním tranzistorům, které efektivně a tiše chladí zesilovač; díky tomu nejsou potřeba hlučné chladicí ventilátory, které mohou rušit zvukovou stopu filmu. Tichý, speciálně vinutý toroidní izolační výkonový transformátor také pomáhá udržet hluk na minimu. Reproduktorové terminály byly aktualizovány na naše standardní pozlacené spojky, které zabraňují korozi a zajišťují odesílání kvalitního signálu do reproduktorů vašeho domácího kina. Tradiční knoflíky McIntosh nyní zdobí přední panel pro ovládání světel měřiče a funkce napájení. Na přední panel bylo přidáno přímé LED podsvícení pro lepší přesnost barev a odolnost. Nyní je zahrnut také náš ekologický systém správy napájení, který po nastavené době vypne zesilovač, pokud nebyl detekován žádný vstupní signál.

McIntosh MC255 Amplifier

Čtyři chladiče McIntosh Monogrammed Heatsink™ jsou viditelné při pohledu na horní část jednotky, stejně jako napájecí transformátor a napájecí zdroj.

I když MC255 prošel mnoha vylepšeními, přichází také s charakteristickými technologiemi McIntosh, jako je Power Guard®, který zabraňuje potenciálnímu poškození reproduktoru způsobenému ořezáváním a přebuzením zesilovače, a Sentry Monitor™, který chrání před zkraty odpojením výstupu. stupně, pokud by proud někdy překročil bezpečnou provozní úroveň (poté se automaticky resetuje, když se provozní podmínky vrátí do normálu). K připojení vašeho procesoru domácího kina k zesilovači domácího kina MC255 jsou zahrnuty symetrické i nesymetrické vstupy.
McIntosh MC255 Amplifier MC255 lze použít k napájení běžného 5kanálového domácího kina; lze jej spárovat buď s našimi digitálními zesilovači MI128 nebo MI254 v domácích kinech, které mají další reproduktory prostorového zvuku pro použití s objektově založenými 3D audio formáty, jako jsou Dolby® Atmos, DTS:X™ a Auro-3D®; nebo jej lze použít ve dvouzónové konfiguraci se třemi předními kanály používanými při 250 WPC v jedné zóně a dvěma kanály prostorového zvuku používanými při 200 WPC ve druhé zvukové zóně ve vaší domácnosti.
MC255 nese klasický McIntosh design černého skleněného předního panelu s měřičem TripleView, osvětleným logem, ovládacími knoflíky a hliníkovými koncovkami. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MC255

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení