McIntosh MI254

  • Ideální pro reproduktory s prostorovým zvukem domácího kina
  • 250 wattů do 8 ohmů
  • 300 wattů do 4 ohmů
  • Možnost montáže do 2U racku
  • Může být také použit v distribuovaném zvuku
  • Sběrnicové vstupy
  • Snímání signálu
  • Power Guard® a Sentry Monitor™
Na objednávku
Značka: McIntosh
159 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky
4kanálový digitální zesilovač MI254 je všestranný vícekanálový zesilovač ideální pro použití v distribuovaném zvuku, domácím kině nebo 2kanálovém stereo přehrávání. Dodává 250 wattů do 8ohmových reproduktorů nebo 300 wattů do 4ohmových reproduktorů prostřednictvím vysoce sofistikovaných digitálních spínacích zesilovačů s uzavřenou smyčkou. Tyto zesilovače jsou spárovány s extrémně robustními napájecími zdroji, které produkují výkonové úrovně, kterých se v distribuovaném zvuku jen zřídka dosahuje.
Má fyzické rozměry vhodné pro instalaci a lze jej namontovat do 2U racku pomocí přiložených montážních uší (u instalací bez racku jsou montážní uši odnímatelné). Jako vysoce účinný zesilovač třídy D nevyžaduje k udržení jmenovité provozní teploty hlučné chladicí ventilátory. Kromě distribuovaného použití zvuku se MI254 dobře hodí pro domácí kina k ovládání reproduktorů s prostorovým zvukem a lze jej integrovat prakticky do jakéhokoli stávajícího systému domácího kina.
Na předním panelu jsou dva modré wattmetry McIntosh, které zobrazují součet výkonu kanálů 1 + 2 a kanálů 3 + 4. Vícebarevné LED indikátory zobrazují stav každého kanálu. Zadní panel obsahuje jak vyvážený, tak nevyvážený vstup pro každý kanál spolu s našimi standardními 5-pásmovými vázacími sloupky reproduktorů.
Další funkce, které přicházejí s MI254, jsou: Technologie přetížení signálu Power Guard®, která zabraňuje přebuzení reproduktorů; náš obvod ochrany proti zkratu Sentry Monitor™, který odpojí výstupní stupeň dříve, než proud překročí bezpečnou provozní úroveň, a poté se automaticky resetuje, když se provozní podmínky vrátí do normálu; BUS vstupy a výstupy pro snadnou distribuci stereo signálu do více výstupů a/nebo více zesilovačů; vstupy jednotlivých kanálů; 12voltové spouštěcí schopnosti; a ekologicky šetrné snímání signálu zapnutí/vypnutí, které vypne jednotku, pokud po nastavenou dobu nebyl detekován žádný vstupní signál, nebo automaticky zapne zesilovač, když zaznamená signál.
MI254 obsahuje mnoho designových prvků McIntosh včetně předního panelu z černého skla, modrých wattmetrů, osvětleného loga McIntosh a známého tvaru zvýrazněného stříbrným lemováním. Chcete-li se dozvědět více o integraci MI254 do vaší vlastní audio instalace, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MI254

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení