Accuphase C-47

Ultimátní gramofonový MM/MC předzesilovač v designu Accuphase Precision s plně symetrickým přenosem signálu ze vstupu na výstup.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Accuphase
239 890 Kč
Kategorie: Audio
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 15 kg
Podporované přenosky: MM/MC
Rozměry: V: 12 cm, H: 41 cm, Š: 47 cm
MC Gain:: Normal 64 dB, High 70dB
MC Input Impedance :: 10/30/100/200/300 ohms 1 kilohm
MM Gain :: Normal 34dB, High 40dB
MM Input Impedance :: 1/47/100 kilohm

Od svého počátku založení Accuphase shromažďuje a zkoumá jak nejlépe přehrávat analogové záznamy. Díky svým značným odborných znalostem v oblasti analogu se s novým C-47 posouvá na jinou úroveň. Do předzesilovače je přidán symetrický vstup pro MC přenosku, v tomto připojení se používá nejnovější Accuphase technologie, kdy celá cesta pro signály ze vstupu konektory na výstup je plně symetrická. Vnitřní konstrukce je navržena jako kompletně separátní a každá část je inviduálně napájena z výkonného toroidního transformátoru pro levý a pravý kanál zvlášť, podpořena pro ultra nízký šum s osmi elektrolytickými kondenzátorů o kapacitě 15000uF. Předzesilovač je vybaven krom symetrického XLR vstupu dalšími třemi RCA vstupy, které si lze vybrat a jednotlivě nastavit druh přenosky, zisku či filtr dle potřeb uživatele pohodlně na předním panelu přístroje včetně digitálního ukazatele nastavení impedance. Velkým benefitem je možnost upravení polarity na symetrickém výstupu pro zapojení i v různých sestavách.

 

 Oficiální stránky výrobce: Accuphase C-47

Accuphase C-47 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Accuphase

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Accuphase
 
Zpět do obchodu