Gold Note PH-1000 LINE

  • MM/MC gramofonový předzesilovač s linkovým stupněm třídy A, 2 RCA a 1 XLR vstupy, RCA a XLR výstupy, 20 EQ křivek, manuálně nastavitelné EQ křivky a nastavitelná zátěž/zisk/kapacita.
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Gold Note
342 890 Kč
Kategorie: Gramofonové předzesilovače
Záruka: 2 roky
PH-1000
NOVÁ ÉRA V UMĚNÍ REPRODUKCE VINYLŮ

NEJPOKROČILEJŠÍ GRAMOFONOVÝ PŘEDZESILOVAČ

PH-1000 je jednoduše nejlepší gramofonový předzesilovač, jaký jsme kdy vytvořili, jedinečný kus zvukového inženýrství navržený tak, aby byl inovativní ve všech možných ohledech a 100% vyrobený v Itálii. Obsahuje exkluzivní diskrétní komponenty třídy A, jako je sluchátkový výstup třídy A, nekonečné křivky EQ se 4 manuálně nastavitelnými předvolbami plus 36 křivek EQ a vysoce kvalitní linkový předzesilovač třídy A (volitelný). Poprvé v historii budete moci přehrát prakticky jakoukoli nahrávku tak, jak má být, díky nekonečnému množství dostupných EQ křivek - proto PH-1000 zcela mění pravidla hry a otevírá novou éru reprodukce vinylů.

DOKONALÉ SLADĚNÍ PŘENOSKY

Díky 14 úrovním zisku a 12 úrovním zátěže a 7 možnostem volby kapacity určeným pro MM přenosky se jedná o ideální gramofonový stupeň pro vysoce výkonné analogové systémy, který je schopen řídit i ty nejexotičtější kazety s dokonalou souhrou, což z PH-1000 činí profesionální nástroj pro špičkové studiové nahrávání.
Navíc můžete měnit nastavení a provádět velmi jemné úpravy, včetně křivky EQ, jednoduše pomocí SKC a displeje při přehrávání hudby. Naše inovativní technologie umožňuje co nejsnadnější použití při zachování zcela kvalitního zvuku, protože pracuje v analogové oblasti: rozhraní je digitální a nezávislé na zvukové cestě, která je zcela analogová. Výsledkem je gramofonový stupeň s velmi nízkým šumem, vysokým ziskem a bez zvukových filtrů.
Všechny funkce jsou ve skutečnosti řízeny prostřednictvím diskrétních komponentů zvukové kvality a uzavřených jednotlivých přepínačů, které vždy zkracují signálovou cestu, aby poskytovaly vynikající kvalitu zvuku a vytěžily z vinylové desky i ty nejjemnější detaily. PH-1000 je poháněn naším vlastním firmwarem, který lze v případě potřeby snadno aktualizovat prostřednictvím počítače.

MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA

PH-1000 nabízí 3 nezávislé vstupy, dva RCA a jeden XLR. K dispozici jsou také 2 další vstupy, jeden RCA a jeden XLR, které lze použít buď pro externí zátěžové konektory pro ještě jemnější kontrolu zátěže, nebo jako linkové vstupy na PH-1000 s předzesilovačem.
Přidejte další funkce, jako je sluchátkový výstup, ovládání Stereo/Mono s inverzí fáze, přepínání kanálů L/R a subsonický filtr Rumble, a máte tu nejpokročilejší gramofonový stupeň na trhu.

NOVÝ MODEL: PH-1000 LITE

PH-1000 LITE je určen pro ty, kteří hledají nejvyšší kvalitu a chtějí 3 nezávislé vstupy (2 nesymetrické RCA, 1 symetrický XLR), možnost volby ekvalizačních křivek a přehrávání stereofonních a monofonních LP desek.

VYSOCE KVALITNÍ KOMPONENTY

Úroveň kvality odpovídá nejvyššímu standardu v celé výrobě: od hliníkového ultrapevného šasi, které je precizně opracováno, až po elektronické komponenty a obvody, které procházejí přísnými testy kontroly kvality řízenými počítačem.

NEOMEZENÉ KŘIVKY EQ

RIAA, Capitol, Columbia/CBS, Deutsche Grammophon, Decca London USA, Decca London UK a Decca Mono 78rpm,
Epic, HMW, Mercury, RCA Victor, Philips, Elektra, L'Oliseau-Lyre, Parlophone a další. Každou křivku lze "vylepšit" naší patentovanou technologií inspirovanou řezacím soustruhem Neumann pro dosažení vynikající dynamiky a muzikálnosti.

TOTÁLNÍ KONTROLA

PH-1000 zobrazuje každý detail na barevném displeji poháněném naším vlastním firmwarem. Díky technologii SKC (Single Knob Control) a displeji máte k dispozici intuitivní systém pro snadné ovládání gramofonového stupně a rychlé provádění jemných úprav, aniž byste museli přerušit přehrávání.

VÝSTUP NA SLUCHÁTKA

Nyní si můžete vychutnat nejkratší zvukovou cestu, jakou kdy PH-1000, váš gramofon a vaše sluchátka měly - to je vše, co potřebujete, aby zvukový signál šel z vinylu přímo do vašich sluchátek bez potřeby dalších stupňů.

MODULÁRNÍ KONSTRUKCE

Pro nejnáročnější audiofily lze model PH-1000 dále vylepšit naším externím napájecím zdrojem PSU-1250 / PSU- 1000, nebo dokonce externím lampovým koncovým stupněm TUBE-1012 / TUBE-1006, a dosáhnout tak nejvyšší úrovně hudebního realismu z hlediska dynamiky, detailů a obrazu.

 

Oficiální stránky výrobce: Gold Note PH-1000 LINE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Elegantní design, inovativní technologie a krásné materiály jsou klíčové hodnoty, na kterých si tato Italská značka zakládá. Živý realismus, přesné zobrazování, přesné oddělení nástrojů, rychlost, čistotadetailů - to jsou vlastnosti, na které se značka zaměřuje. Jejich cílem je představit dokonalou reprodukci hudební události, která zní co nejpřirozeněji. Hudebnost vychází z rovnováhy, zvuku, který není ani zcela analytický, ani sentimentální. Výsledkem této vkusné kombinace je to, čemu se říká typicky Italský zvuk.

Zpět do obchodu