Atoll IN200 Signature

Francouzská značka Atoll nabízí audio elektroniku v cenovém rozpětí od 10 do 150 tisíc korun. Kromě osobitého designu mají všechny její přístroje společné především poctivé provedení, inspirované touhou po dosažení maximálně věrné reprodukce za rozumnou cenu.  

Na objednávku - termín upřesníme
49 090 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců

Audiofilský integrovaný zesilovač s dvojicí masivních toroidních transformátorů 670 VA, oddělenými napájecími zdroji pro analogové obvody a displej a přímo pro Atoll navrženými filtračními kondenzátory se souhrnnou kapacitou 62 000 uF. Pět analogových linkových vstupů, konektor by-pass pro zapojení do systémů domácího kina a dvojice setů regulovaného pre-out výstupu pro připojení koncového stupně nebo subwooferu. Příplatkový digitální modul zahrnuje dva koaxiální a dva optické vstupy doplněné o USB typu B s podporou PCM 24/192 a DSD128. Použitý je čip AKM AK4490. Výstupní výkon je 120 wattů do 8 ohm ve třídě A/B, odstup signálu a šumu je přes 100 dB. Rozměry 440 x 280 x 90 mm, hmotnost 12 kg. Stříbrné nebo černé provedení, DO je součástí balení.

 

Oficiální stránky výrobce: Integrated IN200 Signature

Recenze Hifi-Voice magazínu

Atoll IN 200 Signature video

Atoll IN 200 Signature video 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Atoll založili v roce 1997 v severofrancouzské Normandii bratři Stéphane a Emmanuel Dubreuilové s cílem nabídnout elektroniku high-endových parametrů i těm, kteří nemají neomezený rozpočet. Pro Atoll je typická nejen originální estetika, ale především důraz kladený na kvalitu výroby.

Zpět do obchodu