REL HT/1510 Predator

HT/1510 obnovuje očekávání od standardního nosiče REL se sebevědomým, sexy novým vzhledem, který dokonale zapadá do tradiční rodiny REL a zároveň poskytuje výrazná vylepšení. Predator II poskytuje vyšší výkon ve všech výkonnostních kategoriích: 1 000wattový zesilovač se vstupy PerfectFilter™, nový 15” měnič CarbonGlas™, který zvládá mnohem více výkonu, a sebevědomý, elegantní styl, který se u návrhů domácích kin dříve nevyskytoval.

Skladem na showroomu
Značka: REL Acoustics
54 990 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ Subwooferu: Aktivní
Třída zesilovače: Třída D
Výkon subwooferu: 1000 W
Rozměr subwooferu: 540 x 457 x 494 mm
Hmotnost subwooferu: 45 kg
HT1508 3 4 w Grill
můžete vidět na showroomu

HT / 1510 Predator

Predator II nabíyí úplný upgrade HT/1510, staví na původním subwooferu domácího kina (vítěz ocenění Home Theater of the Year) tím, že upgraduje všechny komponenty a aspekty. Tyto upgrady byly založeny na třech klíčových poznatcích:
1. Zvuk byl tak dobrý, lidé chtěli větší výkon
2. Na vzhledu záleží, a přestože si ho užíváte ve tmě, musí subwoofer domácího kina vypadat v každém ohledu
ohromující jako jeho audiofilní příbuzní
3. Spojení HT/1510 s našimi vysoce kvalitními modely (Serie T/x a Serie S a referenční modely) vytvořilo oslnivě bohaté a nepřetržité basy v divadelní kvalitě.

Predator II tedy obdržel plný 1000wattový lineární napájecí zesilovač a nový 15” (380 mm) měnič s o 40 % větším výkonem, aby lidem poskytl to, co chtěli – větší, rychlejší dynamiku a plný VÝKON. Tento útok je kombinován s nádherným novým kabinetem s elegantními novými proporcemi, které dokonale ladí s ostatními designy REL pro systém prostorového zvuku, který skutečně vypadá tak krásně, jak zní. Dále byl vyvinut specializovaný HT verze oceňovaného PerfectFilter™, který poskytuje plošší hluboké basy, nyní až do 20 Hz. Jako třešnička na dortu přináší Predator II nejvyšší výstup 0,1/LFE ze všech REL vůbec

Design je vším

Návrhy REL těží ze začlenění integrálních technických řešení do všech svých návrhů. Podívejte se na naši BrilliantBrace™. Je použito uvnitř každého HT/1510 a drží zadní část měniče, aby se zabránilo poškození při přepravě, ztiší a přesměruje energii normálně zachycenou v měniči a ztiší horní, spodní a obě boční stěny skříně. Brilantní. A plné hloubkové kolejnice používané k podpoře a reaktivitě proti silným pohybům, které může takový výkonný subwoofer vyvolat, také znamená, že Predator II může být naskládán do Line Arrays po 3 kanálech pro to nejlepší v domácím kině a přenášet výkon po celé výšce. masivních projekčních pláten..

Na velikosti stále záleží

Na velkém měniči, který bez námahy šíří basy, je prostě něco zvláštního, čemu se malé subwoofery nikdy nevyrovnají. V srdci každého REL leží skvělý 15” (380 mm) měnič. Predator II si zachovává kombinaci středového krytu ze skelných vláken a uhlíkových vláken, který umožňuje rychlé, reaktivní basy s bouchnutím, což je charakteristickým znakem skvělého prostorového zvuku. Lehké skleněné vlákno umožňuje 3” (75mm) kmitací cívce okamžitě urychlit kužel Predator II, zatímco středová krytka z uhlíkových vláken vyztužuje kompozitní strukturu a zajišťuje, že i v těch největších momentech zůstane její kuželová struktura neporušená a nerozfázovaná. To samozřejmě přináší výhody i pro reprodukci hudby. Ovládání výkonu bylo zvýšeno, což umožňuje mnohem výkonnějšímu zesilovači vydat ze sebe to nejlepší bez obav, že by řidič nemusel držet krok. Rozsah, rychlost a typický výkon jsou důvodem existence této vlajkové lodi.

Výkon Vás usadí

 

1000 wattový lineární napájecí zesilovač třídy A/B v novém Predatoru II jistě vyléčí to, co vás trápí. Díky 400 wattovým mosfetům a monstróznímu napájecímu zdroji je kriticky důležité mít obrovské rezervy proudu pro případ výbuchů a speciálních efektů. Zesilovač Predator II přináší masivní výkon s téměř neomezenými rezervami. To vytváří obrovský výkon, který je k dispozici okamžitě, téměř nesouhlasně, a je dodáván bez námahy způsobem, který je hodný vlajkové lodi v rodině HT.

 

KOMPATIBILNÍ BEZDRÁTOVÁ NULOVÉ KOMPRESE

Existuje bezdrátové připojení a bezdrátové připojení REL. Jsme známí tím, že máme jedny z nejkvalitnějších bezdrátových systémů na světě. Přestože je HT-Air ™ cenově dostupný, zachovává naši firemní fixaci na nulovou kompresi a maximální dynamiku dodávanou prostřednictvím 5,8 gigahertzové sítě. HT-Air je navržen tak, aby staré systémy založené na technologii Bluetooth nechal v prachu, a poskytuje tak latenci v rozsahu 16–20 milisekund. To umožňuje majitelům umístit jejich HT Predator tam, kde jim nejlépe funguje, aniž by se uchýlili k nevzhledným kabelům, které jsou roztaženy po celé šíři vašeho obývacího pokoje, a to vše při zachování superrychlé bezdrátové sítě.

Technická Specifikace

 

Barevné provedení

Černý Vinyl

Typ

Uzavřená ozvučnice, měnič vyzařující dopředu

Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru

15 palců, CarbonGlas™ využívající primární kužel ze skleněných vláken se středovou čepičkou z pravého uhlíkového vlákna pro zpevnění konstrukce

Rozměr a materiál pasivního zářiče

 

Nejnižší frekvenční odezva

-6dB at 20Hz

Vstupní konektory

Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA, LFE XLR

Výstupní konektory

Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA, LFE XLR

Výstupní výkon

1000 W (RMS)

Typ zesilovače

Class D

Bezdrátové připojení

HT Air Wireless (volitelný), integrovaný čip s nulovou kompresí

 

 

SYSTÉM JIŠTĚNÍ:

 

Plně elektronický SET-SAFE

Ano

Ochrana proti D.C.

Ano

Ochrana proti zkratu výstupu

Ano

Napájecí napětí

220-240 voltů, 110-120 voltů

Pojistka

8A se středním zpožděním pro napětí 230V; 15A se středním zpožděním pro napětí 115V

Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm)

540 x 457 x 494 mm

Hmotnost

45kg

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

 

Neutrik speakon

N/A

Napájecí kábel

Ano

Interconnect

Ne

 

Oficiální stránky výrobce: HT/1510 Predator

Rel HT/1510 Predator video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu