Lyngdorf D-5 IC

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Lyngdorf
34 990 Kč –15 % 29 690 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 0 měsíce
Lyngdorf D-5 IC
Akce Lyngdorf Days - sleva 15%
34 990 Kč –15 %

Lyngdorf Audio přináší nové instalační reproduktory Lyngdorf D-5 IC. Disponují diskrétním designem a jsou navrženy pro integraci do stropu. D-5 IC jsou dodávány s vlastním krytem měničů, takže není nutný žádný dodatečný kryt...

Společnost Lyngdorf Audio přináší nové instalační reproduktory Lyngdorf D-5 IC. Disponují diskrétním designem a jsou navrženy pro integraci do stropu.


D-5 IC jsou dodávány s vlastním krytem měničů, takže není potřeba žádný dodatečný kryt.


První instalační reproduktory od společnosti Lyngdorf Audio

Model D-5 IC přináší kvalitu zvuku Lyngdorf Audio na trh zakázkových instalačních reproduktorů. Po úspěšném uvedení reproduktorů Lyngdorf do moderních obývacích pokojů, od nástěnných reproduktorů MH a FR a BW boundary wooferů, až po skříňkové reproduktory CS-1, série Lyngdorf Discreet rozšiřuje sortiment společnosti o nástěnné a stropní reproduktory pro stereo a vícekanálové instalace.


D znamená diskrétní

Všechny modely instalačních reproduktorů Lyngdorf Audio jsou navrženy pro diskrétní integraci do zdi nebo do stropu, s mechanismem pro upevnění na zeď s montážními nožičkami.


Nastavitelný výškový měnič

Model D-5 IC je vybaven nastavitelným výškovým měničem. Spolu s designem čtvercové skříňky tato konstrukce umožňuje šíření zvuku směrem k oblasti poslechu, například pokud je reproduktor použit jako výškač namontovaný vpředu nahoře, po stranách nebo za posluchači. Výškový měnič lze po instalaci dále doladit.


Předem namontovaný kryt

Reproduktory D-5 IC jsou dodávány s vlastním předmontovaným krytem měničů, takže není zapotřebí žádný dodatečný kryt nebo uzavřená dutina ve zdi. To zajišťuje, že zvukový výkon je vždy konzistentní a méně závislý na konstrukci stěny a dostupném prostoru za stěnou.


Design

Basové měniče, středobasové měniče a výškové měniče D-5 IC jsou navrženy společností Lyngdorf Audio a obsahují výškové měniče s měkkou kupolí, lehké hliníkové kužely a výkonné ventilované magnety.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu