Lyngdorf D-5

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Lyngdorf
32 990 Kč –15 % 27 990 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 0 měsíce
Lyngdorf D-5
Akce Lyngdorf Days - sleva 15%
32 990 Kč –15 %

Lyngdorf Audio přináší nové instalační reproduktory Lyngdorf D-5. Disponují diskrétním designem a jsou navrženy pro integraci do zdi. D-5 jsou dodávány s vlastním krytem měničů, takže není nutný žádný dodatečný kryt...

Společnost Lyngdorf Audio přináší nové instalační reproduktory Lyngdorf D-5. Disponují diskrétním designem a jsou navrženy pro integraci do zdi.


D-5 jsou dodávány s vlastním krytem měničů, takže není potřeba žádný dodatečný kryt.


První instalační reproduktory od společnosti Lyngdorf Audio

Model D-5 přináší kvalitu zvuku Lyngdorf Audio na trh zakázkových instalačních reproduktorů. Po úspěšném uvedení reproduktorů Lyngdorf do moderních obývacích pokojů, od nástěnných reproduktorů MH a FR a BW boundary wooferů, až po skříňkové reproduktory CS-1, série Lyngdorf Discreet rozšiřuje sortiment společnosti o nástěnné a stropní reproduktory pro stereo a vícekanálové instalace.


D znamená diskrétní

Všechny modely instalačních reproduktorů Lyngdorf Audio jsou navrženy pro diskrétní integraci do zdi nebo do stropu, s mechanismem pro upevnění na zeď s montážními nožičkami.


Předem namontovaný kryt

Reproduktory D-5 jsou dodávány s vlastním předmontovaným krytem měničů, takže není zapotřebí žádný dodatečný kryt nebo uzavřená dutina ve zdi. To zajišťuje, že zvukový výkon je vždy konzistentní a méně závislý na konstrukci stěny a dostupném prostoru za stěnou.


Design

Basové měniče, středobasové měniče a výškové měniče D-5 jsou navrženy společností Lyngdorf Audio a obsahují výškové měniče s měkkou kupolí, lehké hliníkové kužely a výkonné ventilované magnety.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu