REL 212/SX

REL 212/SX

Model 212 / SX staví na silných stránkách legendárního 212 / SE. Vylepšené měniče z lehkých slitin a uhlíkových vláken jsou silnější, nový plochý pasivní radiátor schází ještě hlouběji a náš PerfectFilter ™ přináší zdrcující nízké basy s vyšší rychlostí a vzdušností, čímž model 212 / SX výrazně převyšuje svého předchůdce.

 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: REL Acoustics
137 990 Kč
Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24 měsíců
Typ Subwooferu: Aktivní
Třída zesilovače: Třída D
Výkon subwooferu: 1,000W
Rozměr subwooferu: 362 x 838 x 514.5mm
Hmotnost subwooferu: 58 kg

https://rel.net/shop/powered-subwoofers/serie-s/212-sx/Ve společnosti REL je hlubší pochopení kvality základem všeho. Takže zatímco 212 / SX bouřlivě třese základy, skvěle zvládá také detaily a vrací středobasové pásmo do správné rovnováhy. S výkonem 1 000 W a čtyřmi 12 ”(350 mm) měniči, 212 / SX pracuje ve více režimech, což umožňuje získat bohatší basy kdekoli v místnosti. Vylepšení našich legendárních ultrarychlých filtrů a nově vyvinutých měničů vytváří větší „drive” a  probouzí k životu i klidnější a jemnější okamžiky, zlepšuje výkon systému v obou extrémech. Pracuje skvěle s 2kanálovými high-endovými systémy, jakož i velkými instalacemi pro domácí kino.

Double Down

DVOJICE CONTINUOUS CAST ™ ALLOY BASSOVÝCH MOTORŮ

Konstrukce z lehkých uhlíkových vláken pevně připevněná k zadní části každého aktivního měniče slouží k posílení konstrukčních vlastností reproduktoru a snížení pracovní hlučnosti. Dva aktivní 12“ (350 mm) měniče nyní nabízejí dalších 12 mm vychýlení a také těží z aktualizované geometrie odpružení a lepšího ovládání výkonu. A zbrusu nový dvojitý pavouk, vysoce výkonná pasivní jednotka ve spodní části, která rozvlní podlahu nízkými basy. Výsledkem je významný krok vpřed v designu modelu 212, brilantní performer, jenž nyní hraje hlasitěji s větší lehkostí a lépe zachovává i ty nejmenší detaily, vzdušnost a prostor s ještě větší přesností.

Zvuk převyšující velikost

DUÁLNÍ CONTINUOUS CARBON PASIVNÍ RADIÁTORY

Jedinečně vyladěné pasivní radiátory používají speciální odpružení, nyní s dodatečným 30 mm lineárním vychýlením, disponuje produkcí výkonu daleko za hranicemi konvenčních subwooferů. Náš nový pasivní radiátor SuperProgressive ™ produkuje extrémně dlouhý zdvih, který umožňuje velmi hlasitý výstup při zachování proměnlivé tuhosti jeho odpružení.

Dolů vyzařující pasivní měniče produkuje hluboké basy plazící se po podlaze, způsobující v místnosti otřesy. Druhý pasivní měnič je namontován nad panel zesilovače zezadu. Tato jednotka vytváří obal „atmosférických“ basů, které zvuku dodávají vzduch a třpyt. Spojení se zadní stěnou nebo zadním rohem místnosti umožňuje basům vyvinout mimořádně dlouhé vlny a bez námahy dodává kvalitu, jedinečnou pro provedení v jedné ozvučnici.

 

1 000 W digitální zesilovač NextGen5

 

KDOKOLI ŘEKL „VÝKON ŠKODÍ“ NIKDY NESLYŠEL 212 / SX

 

S neuvěřitelnou spolehlivostí v jednotkách, které se již nyní čítají na tisíce, je zesilovač Gen 5 synonymem extrémního výkonu a spolehlivosti. S výkonem 1 000 W a možností připojení High Level a .1 / LFE současně s volitelným nejmodernějším bezdrátovým připojením, dodává model 212 / SX zboží na míru. Děje se tak neuvěřitelným sevřením a ovládáním v extrémně hlubokých basech, kde se většina zesilovačů uvolní a ztratí kontrolu.

Bezdrátová technologie budoucnosti

BEZDRÁTOVÝ AIRSHIP S NULOVOU KOMPRESÍ

Pro model 212 / SX a REL další subwoofery z řady Reference využil příležitosti k vývoji nového, nekomprimovaného bezdrátového systému s vysokým rozlišením audiofilního typu.  Airship ™ je nový 5,8 gHz bezdrátový systém zabudovaný do monolitického čipu LSI, který poskytuje neuvěřitelně rychlé basy. Prostřednictvím tohoto systému, který zahrnuje (2) kanály, dodáváme plnou šířku pásma, nejen basy. První kanál zpracovává náš vstup High Level a lze jej použít pro stereofonní basy nebo pro použití jediného kanálu s monoblokovými zesilovači. Současně bude Airship zpracovávat .1 / LFE kanál nezbytný pro speciální efekty ve filmu, takže jsou poskytovány jak RCA, tak XLR vstupy. V budoucnu očekáváme použití aktivnějších bezdrátových reproduktorů, které se dostanou na trh, a proto jsme zahrnuli stereofonní nízkoúrovňové vstupy. Ve společností Airship jste připraveni na budoucnost.

Technická Specifikace

 

Barevné provedení

Černý klavírní lak

Typ

Dopředu vyzařující aktivní měnič, dolů vyzařující pasivní radiator

Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru

12“ (300 mm) s velkou výchylkou, Continuous CastAlloy™ membrána, odlité chassis

Rozměr a materiál pasivního zářiče

12“ (300 mm), Carbon/Carbon plochá membrána, ocelové chassis

Nejnižší frekvenční odezva

-6 dB při 18 Hz

Vstupní konektory

Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, Nízkoúrovňový stereo RCA, LFE RCA, LFE XLR

Výstupní konektory

N/A

Výstupní výkon

1000 W (RMS)

Typ zesilovače

NextGen5 Třídy D

Bezdrátové připojení

Ano - systém REL AirShip [požadováno]. Prodáváno samostatně.

 

 

SYSTÉM JIŠTĚNÍ:

 

Plně elektronický SET-SAFE

Ano

Ochrana proti D.C.

Ano

Ochrana proti zkratu výstupu

Ano

Napájecí napětí

220-240 voltů, 110-120 voltů

Pojistka

7A se středním zpožděním pro napětí 220V; 15A se středním zpožděním pro napětí 120V

Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm)

362 x 838 x 514.5mm

Hmotnost

58kg

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

 

Neutrik speakon

Ano (10 metrů)

Napájecí kábel

Ano

Interconnect

N/A

 

Oficiální stránky výrobce: REL 212/SX

REL 212/SX video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu