Lyngdorf MH-2

Reprosoustavy MH-2 byly navrženy s důrazem na diskrétnost a výjimečné parametry. K dispozici ve vysoce lesklém černém nebo matně bílém provedení. Přináší optimální dynamický výkon spojený s nefalšovanou muzikálností.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Lyngdorf
13 990 Kč
Kategorie: Nástěnné
Záruka: 24 měsíců
Lyngdorf MH-2
Novinka

Neuvěřitelná všestrannost a kompaktní rozměry

Mělké reprosoustavy MH-2 lze umístit na nábytek, připevnit na stěnu nebo použít standardní univerzální držáky s roztečí 100 x 100 mm. Ozvučnice je mimořádně kompaktní a pevná, s důrazem na dynamickou reprodukci zvuku bez ztráty přirozeného tembru. Hloubka ozvučnice je minimalizována nejen kvůli zlepšení dopadu fyzických rozměrů, ale také kvůli minimalizaci jejího vlivu.

Lyngdorf MH-2
Lyngdorf MH-2

Navrženo pro hlasitý poslech

Díky svému jasnému a neutrálnímu zvuku se model MH-2 hodí k hlasité reprodukci po celou noc. Reprosoustava je navržena pro vysoký výkon, a proto byla osazena teplotně odolnou kmitací cívkou vyrobenou ze skleněných vláken a impregnovanou polyamidovou pryskyřicí, odvětrávaným magnetem a měděným víčkem na magnetu. Tato opatření minimalizují nárůst teploty a vznik zkreslení.

Společně jsou ještě lepší

Modely MH-2 byly navrženy jako satelitní reprosoustavy, které mohou pracovat samostatně, ale ještě lépe budou fungovat ve spojení s jedním nebo více špičkovými subwoofery. Pokud je zkombinujete s našimi širokopásmovými subwoofery BW-2 a se zesilovači TDAI-2170 nebo TDAI-3400 s vestavěným systémem kompenzace akustiky RoomPerfect™ a digitálními výhybkami, vytvoříte špičkový zvukový systém, který snadno překoná cokoli ve své cenové kategorii.

Logistika je neuvěřitelně snadná. Jednoduše připojte dvojici reprosoustav MH-2 a jeden nebo dva subwoofery BW-2 k zesilovači TDAI, přepněte BW-2 na funkci „bypass“ a z nabídky nastavení TDAI vyberte přednastavenou konfiguraci reprosoustav. Konfiguraci dokončete spuštěním systému RoomPerfect™. Poté se pohodlně usaďte a užívejte si.

Lyngdorf MH-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu