Lyngdorf BW-2

Aktivní subwoofer BW-2 byl navržen jako širokopásmový, s cílem reprodukovat hudbu a filmový zvuk s plnou dynamikou a precizností. Minimalistická konstrukce ve stylu „forma následuje funkčnost“ zaručuje, že všechny zdroje se soustředí na co nejlepší reprodukci zvuku.

Na rozdíl od konvenčních subwooferů, jejichž limit se nachází obvykle na 120 Hz, kmitočtový rozsah modelu BW-2 pokračuje v režimu „bypass“ až do 800 Hz. Jinými slovy, subwoofer Lyngdorf reprodukuje zvukový signál s ohromnou přesností. Může proto klidně přehrávat i hudbu a není omezen jen na basové zvukové efekty a exploze v akčních filmech.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Lyngdorf
35 790 Kč –15 % 30 390 Kč
Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14.5 kg
Barva: černá matná
Frekvenční odezva: 25 až 200 Hz (line in), 25 až 800 Hz (bypass)
Měniče: 10" dlouhoprojektil, cívka Ø 50 mm/2 palce
Rozměry: H: 18 cm, V: 33 cm, Š: 44 cm
Síťová připojení: RCA, analogový mono vstup
BW 2 frit6
Akce Lyngdorf Days - sleva 15%
35 790 Kč –15 %

Snadná integrace

Model BW-2 byl navržen s důrazem na diskrétnost. Díky provedení ve vysoce lesklé černé nebo matné bílé snadno zapadne do každého současného interiéru. Podle dostupného prostoru v místnosti může být umístěn na stojato na podlaze nebo položen na stranu. Díky tomu je také skvělou volbou pro jakýkoli stereofonní systém nebo domácí kino.

Lyngdorf BW-2 černá vysoký lesk
Lyngdorf BW-2 černá vysoký lesk

Vylepšený zesilovač třídy D

Vestavěný zesilovač pracující ve třídě D představuje vlastní konstrukci, která vychází z více než 15 let zkušeností vývoje audiofilských zesilovačů této třídy. S výstupním výkonem 400 W má dostatek energie k vybuzení subwooferu i při extrémních úrovních.

Více než subwoofer

Model BW-2 má dva vstupní režimy. Pokud nastavíte na „Line in“, lze jej použít s konvenčními zesilovači a procesory. Kmitočtový rozsah je od 25 do 200 Hz. Stejně jako u běžných subwooferů lze nastavit úroveň, kmitočtový rozsah a fázi. Pokud máte zesilovač Lyngdorf, můžete interní filtry vyřadit v režimu „bypass“. Nyní se rozsah pohybuje až ke kmitočtu 800 Hz a subwoofer BW-2 lze použít jako „boundary woofer“ a parametry vašeho systému se pozvednou na novou úroveň.

Lyngdorf BW-2 černá vysoký lesk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu