REL Airship

REL Airship

Airship je nejnovějším bezdrátovým modulem pro připojení s nulovou kompresí pro použití s nejnovějšími modely řady S. Cílem je bezdrátově poskytovat kvalitní kabelové připojení. (Určeno pro 212 / SX, S / 510 a S / 812. Kompatibilní s G1 MK II)

 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: REL Acoustics
8 990 Kč
Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24 měsíců
Možnost použití: 212/SX, Carbon Special, S/510 and S/812, G1 MK II.

Bezdrátové připojení AirShip

Od našeho prvního bezdrátového modulu před více než deseti lety jsme hrdí na naši schopnost poskytovat extrémně vysokou úroveň kvality zvuku a pevné solidní protokoly bezdrátového připojení. Airship překonává jakoukoli dřívější konstrukci pomocí signálu 5,8 gigahertzů, frekvence dříve vyhrazené pro vojenské použití americkou armádou a NATO. Výsledkem je nejrychlejší a nejtransparentnější bezdrátová síť, jakou designový tým REL kdy zažil, a dosahuje úrovně pevné drátové transparentnosti.

Vysoce kvalitní bezdrátové připojení poskytuje majiteli REL řadu výhod, zejména svobodu umístění. To umožňuje extrémní výkon bez těžkopádné spleti kabelů, což je ideální pro umístění bez omezení délkou kabelu, což může vést k lépe znějícímu a méně přeplněnému zážitku. Nyní tedy můžete umisťovat subwoofery i do vzdálených rohů, podél skleněných stěn nebo na podlahy z tvrdého dřeva, abyste si zajistili zvukově i esteticky vynikající zážitek.

Airship umožňuje současné použití našeho nového 5,8 gigového jak pro VYSOKOÚROVŇOVÉ připojení, tak pro .1 / LFE potřebné pro vysoce kvalitní domácí kino. Tímto způsobem jsou podporovány jak 2-kanálové systémy, tak vícekanálové domácí kino současně, což znamená, že můžete svůj REL použít pro jakoukoli formu hudby nebo kina, aniž byste museli cokoli upravovat.

Vysokoúrovňový vstup je navržen tak, aby přijímal stereofonní (dvoukanálové) signály ze svorek reproduktorů vašeho přijímače, integrovaného zesilovače nebo výkonového zesilovače. To má tu výhodu, že zajišťuje, že váš subwoofer přijímá přesně stejný signál jako hlavní reproduktory, což znamená, že charakter basů z hlavního systému je přenesen do našeho subbasového systému. Airship spolu s našimi extrémně rychlými, přirozeně znějícími filtračními obvody zajišťuje, že získáte výhody vynikající integrace systému REL, protože REL jsou známé po celém světě díky své dokonalé a bohaté integraci bez možnosti sonicky lokalizovat původ subwooferu.

Pro špičkové domácí kino má okruh .1 / LFE vlastní vyhrazený bezdrátový kanál, který umožňuje správné replikace největších a nejdynamičtějších speciálních efektů domácího kina v celé jejich slávě. Airship dodává paralelně 2 kanály, jeden vysokoúrovňový pro hudbu a domící kino (nebo nízkoúrovňový, stále častěji potřebný pro aktivní bezdrátové reproduktory) a druhý kanál pro .1 / LFE při použití v systému domácího kina.

Pokud jsou obě použity správně, normální domácí kino se transformuje, protože chladný, ostrý zvuk, který většina domácích kin přináší, se stává bohatým a plným. Dialogy a atmosférické efekty nabývají nového dramatu a realismu, protože náš High Level poskytuje každý okamžik filmu celou škálu zvuků, zatímco kanál .1 poskytuje zvláštní důraz během 15–20 minut filmu, kdy je tento kanál aktivní. Skutečně nejlepší z obou světů.

Jednoduché párování

(ŽÁDNÉ LAPTOPY NEBO APLIKACE NEJSOU POŽADOVANÉ)

Airship je navržen tak, aby poskytoval jednoduché a elegantní párování, které funguje tak hladce, jak vypadá. Jednoduše oba propojíte do několika sekund, stisknete tlačítko a Airship vyhledá svůj spojovací přijímač a spáruje se s ním. Standardní čas na párování je méně než 5 sekund.

 

 Oficiální stránky výrobce: REL AirShip

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu