REL S/812

S / 812 posouvá koncepci středně velké ozvučnice REL k referenčním úrovním výkonu a činí tak stylem, krásou a ničivou silou. Poskytuje neuvěřitelné úrovně všestranného výkonu jak pro hudbu, tak pro filmový zvuk, dává zákazníkům chuť toho, co naše referenční modely nabízejí, a činí tak za zlomek ceny.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: REL Acoustics
87 990 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ Subwooferu: Aktivní
Typ zesilovače: Třída D
Výkon subwooferu: 800W
Rozměr subwooferu: 430 x 455 x 514 mm
Hmotnost subwooferu: 34 kg
Black S812 3 4 WO grill Blend Front black reflection 2
můžete vidět na showroomu

 

ROZBITÍ BARIÉR VÝKONU

U modelu S / 812 byly zkoumány všechny aspekty vnitřního fungování předchozí generace bez ohledu na jeho kritický a zákaznicky orientovaný úspěch. Znovu jsme přehodnotili požadavky na napájení, vylepšení měničů a speciálních filtrů a každý z nich vylepšili tak, aby získal veškerý další možný výkon. To vše spolu s vylepšením kabinetu nezbytným pro to, aby se tyto aktualizace projevily čistě. Nejnovější řada S je důkazem triumfálního vývoje, který překonal všechna očekávání  vývojářského týmu.

Požadavkem byl mnohem silnější hluboký basový výstup mezi 19-35 Hz, s výrazně vylepšenou dynamikou domácího kina a ještě otevřenější a prostornější zvuková scéna, která prospívá hudbě i filmu. Podívali jsme se také na náš zesilovač NextGen5, naladěný na 800 wattů, s obrovskou rezervou výkonu, zadní části měniče je přidán lehký film z uhlíkových vláken, aby zvládl další výkon a vyvinuty byli dvě nové sady vlastních filtrů, pro vytěžení maximum z brutální síly a prostornosti. Model 812 má také možností skládat jednotlivé kusy do 4- nebo 6-ti jednotkových sestav, stejně jako referenční modely.

BASOVÝ MOTOR S / 812

S / 812 vyžadoval upgrade své konstrukce reproduktoru ContinuousCast ™, aby mohl přežít své rozsáhlé aktualizace výkonu. Aby přežil 800 wattů a neuvěřitelně velké vychýlení membrány, přidali jsme ultra lehkou podložku z čistého uhlíkového vlákna. Přináší to dvě výhody; zesiluje a zpevňuje reproduktor a také eliminuje reverzi, přičemž zpětná vlna uvnitř ozvučnice nyní brání interferencím při vypouštění basů do místnosti. Výsledkem jsou přesnější a mnohem intenzivnější hluboké basy.

PASIVNÍ RADIÁTOR SUPERPROGRESSIVE ™

Jedinečně vyladěné pasivní radiátory používají speciální odpružení, nyní s dodatečným 8 mm lineárním posuvem, k produkci výkonu na rozdíl od konvenčních subwooferů. Nový pasivní měnič SuperProgressive ™ produkuje extrémně dlouhý zdvih, který umožňuje velmi hlasitý výstup při zachování proměnlivé tuhosti jeho odpružení. To umožňuje, aby se chovala jako uzavřená kompaktní 12 ” konstrukce při nízké hlasitosti a vysoce výkonná 14” konstrukce při svém limitu.

800 WATT A POČÍTÁNÍ

V 800 wattovém zesilovači NextGen5, vypůjčeném od referenčních modelů se vytváří obrovské zásoby energie a proudu. 45% nárůst výkonu (předchozí verze měla 500 wattů) je nutný k zajištění jak hlubokých výstupních úrovní potřebných pro moderní domácí kino, tak i k vytvoření nejhlubších basů v high-end 2-kanálovém systému. Toto zvýšení výkonu je dáno našim vývojem v hudební branži a vyžaduje použití zcela nového okruhu nazvaného PerfectFilter ™, který vyrovnává oba frekvenční extrémy.

PerfectFilter provádí dvě zdánlivě odlišné kvality; rozšiřuje silnou, rovnoměrnou odezvu extrémně nízkého konce basových frekvencí a současně otevírá vzdušnost a jemnost ve středních a vysokých frekvencích svého systému. Kromě toho jsme použili přizpůsobené filtry PureTheatre ™, aby S / 812 mohl poskytnout ty nejúžasnější scénické efekty, jaké kdy klasický REL nabízel.

SERIE S LINE ARRAYS

V reálném světě basy disponují šířkou, hloubkou a výškou. Stohováním až tří jednotek na stranu (stereofonních nebo hlavních L-R reprosoustav domácího kina) se osvětlí správná perspektiva a výška zvukových událostí. Tímto se mění reprodukce z konvenčního stereo systému nebo domácího kina v plně rozměrný panoramatický poslech celé zvukové události. Recenzenti by měli být připraveni obdivovat proměnu hudby a filmu v opravdu plnohodnotnou prezentaci, kterou jedinečné REL Line Arrays umožňují.

Technická Specifikace

 

Barevné provedení

Černý a bílý klavírní lak, 10 vrstev

Typ

Dopředu vyzařující aktivní měnič, dolů vyzařující pasivní radiator

Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru

12“ (300 mm) s velkou výchylkou, Continuous CastAlloy™ membrána, odlité chassis

Rozměr a materiál pasivního zářiče

12“ (300 mm), Carbon/Carbon plochá membrána, ocelové chassis

Nejnižší frekvenční odezva

-6 dB při 19 Hz

Vstupní konektory

Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, Nízkoúrovňový stereo RCA, LFE RCA, LFE XLR

Výstupní konektory

Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, LFE RCA, LFE XLR 

Výstupní výkon

800 W (RMS)

Typ zesilovače

NextGen5 Třídy D

Bezdrátové připojení

Ano - systém REL AirShip [požadováno]. Prodáváno samostatně.

 

 

SYSTÉM JIŠTĚNÍ:

 

Plně elektronický SET-SAFE

Ano

Ochrana proti D.C.

Ano

Ochrana proti zkratu výstupu

Ano

Napájecí napětí

220-240 voltů, 110-120 voltů

Pojistka

5A se středním zpožděním pro napětí 220V; 9A se středním zpožděním pro napětí 120V

Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm)

430 x 455 x 514 mm

Hmotnost

34kg

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

 

Neutrik speakon

Ano (10 metrů)

Napájecí kábel

Ano

Interconnect

 

 

 Oficiální stránky výrobce: Rel S/812

REL S/812 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu